Cloud9, FNS 'i transfer listesine ekledi

Please log in or register to like posts.
Haberler

Son Major şampiyonu Cloud9, son transferi FNS’i satılığa çıkardı. Stewie2K’i SK Gaming’e yollayan Cloud9, kadrodaki boşluk için “oyun içi lider” özelliği bulunan FNS’i tercih etmişti.


Cloud9‘a geldiği günden beri soru işareti olan FNS transferi başlarda işliyor gibi gözükse de art arda gelen başarısız sonuçlar takımın bu kararı almasında etkili oldu. Stewie2K gibi üst seviye bir oyuncu yerine oyun içi lider (IGL) alınması şaşkınlıkla karşılanırken, Cloud9’ın aradığının bu olmadığı kısa sürede ortaya çıktı. ESL Pro Lig ve IEM Sydney‘deki kötü sonuçlar sebebiyle yönetimin böyle bir karar aldığı düşünülüyor.
Cloud9’a katılmadan önce CLG kontratındaki satın alma maddesinin 200.000$ olduğu öğrenilen FNS artık transfer listesinde. Kanadalı oyuncu yaptığı açıklamada özetle “Benim oyun içi liderlik tarzımla Cloud9’ın oynamak istediği tarz uyuşmadı.” dedi ve C9’a teşekkür etti. Cloud9’ın FNS yerine G2’da forma giyen apEX ya da NBK-‘i alması bekleniyor. Cloud9‘ın yeni kadrosu ilk sınavını 13 gün sonra ECS S5 Finalleri‘nde verecek.

Cloud9 kadrosu

United States Tarik tarik Celik
United States Tyler Skadoodle Latham
United States Will RUSH Wierzba
United States Timothy autimatic Ta

United States Soham valens Chowdhury (koç)

Canada Pujan FNS Mehta (yedek/transfer listesinde)

https://www.youtube.com/watch?v=AP_05JJC0W4

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir