CS:GO sahnesine damga vurabilecek yeni takım Fransa'dan: Vitality

Please log in or register to like posts.
Haberler

G2 Esports’un CS:GO kadrosunu değiştirmesiyle başlayan dedikodular: yeniden yapılanma süreçleri ve Avrupa’dan yeni bir yıldızlar karmasının doğma ihtimali… Bunların hepsi bugünden itibaren Team Vitality’nin kurulmasıyla bir sonuca kavuştu.
Yedeğe çekilmesine rağmen G2 Esports’la kontratı olduğu için başka bir takımda oynamayan NBK- ve apEX, EnVyUs’ın dağılmasıyla serbest kalan Happy ve RpK, Fransa’nın yeni genç yeteneği ve Avrupa’daki herkesin hayranlıkla profesyonel arenaya adım atmasını beklediği ZywOo aynı takımda buluştu. League of Legends sahnesinde son dönemdeki başarısıyla adından söz ettiren Fransız organizasyon Vitality, CS:GO takımını sadece Fransız oyunculardan oluşan bir kadroyla kurdu ve bunu mükemmel bir videoyla duyurdu.

NBK’in 1.5 dakika boyunca beyaz bir sayfa açmanın hikayesini anlattığı videonun sonu, takımın geleceği hakkında bize fikir vermeye yetiyor: “Mükemmel değilim, durumumuz her zaman mükemmel olmayacak ama pes etmeyeceğim, kendimden şüphe duymayacağım, sorumluluklarımı kabul etmeye hazırım. Birlikteyken, her şey mümkün.”
Team Vitality, geçtiğimiz gün Waterboys ismiyle katıldığı IEM Chicago elemesinde grup aşamasını Space Soldiers, Spirit ve 3DMAX’i yenerek 3 galibiyetle namağlup olarak lider tamamlamıştı. Takımın kuruluşu CS:GO sahnesinden ve oyun dünyasından birçok kişinin dikkatini çekti. Esporla ilgili çalışmalarıyla bilinen Fransız politikacı Denis Masséglia da Vitality’yi tebrik edenler arasındaydı.
Team Vitality CS:GO kadrosu:

  • France Nathan NBK- Schmitt
  • France Dan apEX Madesclaire
  • France Vincent Happy Schopenhauer
  • France Cédric RpK Guipouy
  • France Mathieu ZywOo Herbaut
  • France Philippe faculty Rodier (koç)

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir