ECS S5 Finalleri, gruplar belli oldu

Please log in or register to like posts.
Haberler

8-10 Haziran tarihlerinde Londra’da düzenlenecek olan ECS S5 Finallerinin grupları belli oldu. FACEIT grupları ECS’in resmi twitter hesabı üzerinden duyurdu.


ECS S5 Finalleri’ne Avrupa’dan 4, Amerika’dan 4 takım katılıyor. Turnuvada 8 takım toplam 660.600$ lık ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele edecek. Grup aşamasında takımlar maç kaybedene kadar 1 maç üzerinden (Bo1) oynayacak, kaybedenlerin maçlarıysa 3 maçlık seri (Bo3) olarak oynanacak. Turnuva tekli eleme sistemiyle düzenlenecek ve gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar bir üst tura çıkmaya hak kazanacak.
Turnuvadaki grupları online ligleri birinci bitiren Astralis ile NRG belirledi. Gruplara baktığımızda A grubunun ölüm grubu olduğunu söyleyebiliriz. Luminosity Gaming ve NRG hariç bütün takımların turnuvayı kazanmak için büyük bir iddiayla geldiğini söylemek yanlış olmaz. Turnuvayı son zamanlarda harika iş çıkartan Astralis mi, olofmeister’ın dönmesi ile gücüne güç katan FaZe Clan mı, FNS’i kadrosundan gönderip yerine NBK-‘i denemeye alan Cloud9 mı yoksa shox’un önderliğinde yeni bir oluşuma giden G2 takımı mı kazanacak? Bu sorunun cevabını 8 gün sonra başlayacak ECS S5 Finalleri’nde göreceğiz.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir