gla1ve’in Astralis’in YouTube kanalına verdiği ropörtajı çevirdik.

Please log in or register to like posts.
Haberler

Takımdaki rolün
Şu anki rolüm, aktif olarak oynamadığım için,Zonic’e bir koç asistani gibi elimden geldiğince yardım etmek. Kendi birikimimi kullanarak takıma katkıda bulunmaya çalışıyorum. Onlara yeni taktikler hazırlamıyorum; sadece sistemlerindeki detayları düzeltmelerinde yardımcı oluyorum.

Şu anki sisteminiz nasıl işliyor?
Danny ile sunucunun koç bölümünden oyunu izliyoruz. Oyunu izlerken gözüme bir şey çarparsa konuya daha sonra değinmek için not alıyorum; fakat önemli bir konuysa o an konuşuyorum. Oyunları dışarıdan izlemenin kendi performansıma katkısı olabileceğini düşünüyorum. Öncelikle, takıma dönmem için iyi bir yöntem; çünkü nasıl oynadıklarını izleyip, kullanılan taktikleri ve nelerin işe yarayıp yaramadığını görüp, takıma dönünce neleri değiştirmemiz gerektiğini anlayabiliyorum. Bununla beraber, takıma yeni katılan es3tag ve Bubzkji’yi izleyip nasıl oynadıklarını, takıma nasıl uyum sağladıklarını veya alternatif olarak neler yapılabileceğini görebiliyorum. Genel olarak hepimiz için faydalı bir süreç olduğunu düşünüyorum.

Danny ile beraber koçluk yaparak neler öğrendin?
Danny ile beraber maçları izlerken öğrendiğim şeylerden biri, yeni oyuncuların yaptıkları bazı şeyleri benim de yapabileceğim ve kendi oyunumu geliştirmek için kullanabileceğimdi; onlardan öğrenecek çok şeyim var çünkü onlar çok, çok iyi oyuncular. Dört tane Major kazanmış bile olsak hala kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum. Onların düzeyindeki oyuncuların cebinde yeni ve hoş numaralar var.

Oyuna döneceğin için heyecanlı mısın?
Geri dönmek için sabırsızlanıyorum. Ara verdiğim 3 ay çok iyi geçti; fakat ara verip geri dönmeye hazır olacak durumda olmayı, kendimi toparlamamı beklemek benim için zor bir süreçti. En çok özlediğim şeyler sunucuda olup takımla beraber oynamak, onlarla buluşmak, antrenman yapmak. Bunları gerçekten çok özledim; ama en çok kazanmayı özledim.

Hayranlara bir mesaj
Ara verdiğim dönemde birçok hayrandan ve oyuncudan mesajlar aldım; öncelikle, hepinize ara verdiğim dönemde beni bu kadar desteklediğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca, Astralis hayranlarına benim ve Xyp9x’in olmadığı dönemdeki destekleri için teşekkür ederim. Bunları görmek beni çok mutlu etti.

İfade İle Yorumla

2
0
0
0
0
1
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir