olofmeister sahneye geri döndü, Xizt yeniden takımsız

Please log in or register to like posts.
Haberler

Avrupa CS:GO sahnesinin son dönemdeki en başarılı takımlarından FaZe’in büyük yıldızı geri döndü. 2 ay önce kişisel sebeplerden ötürü bir araya ihtiyacı olduğunu duyuran ve bu yüzden takımdan iznini isteyen İsveçli yıldız olofmeister, bugünden itibaren takımına döndü.


Ünlü oyuncunun açıklamasını kısaca özetlemek gerekirse: “Bu araya gerçekten ihtiyacım vardı, bana anlayış gösteren takımıma ve yerimi doldurup muhteşem oynayan Xizt’e çok teşekkür ediyorum. Topluluktaki herkesten birçok destekleyici mesaj aldım, hepinizin mesajlarına dönemedim ama bu araya gerçekten ihtiyacım vardı, hepinize desteğiniz için teşekkür ediyorum. Şimdi sahneye geri dönüp en iyilerle beraber en iyilere karşı oynamak, taraftarlarla buluşmak, hepimizin sevdiği oyunu oynamak ve hepsinin ötesinde takım arkadaşlarımla yeniden bir araya gelmek için büyük bir heyecan duyuyorum.”
olofmeister’ın olmadığı 2 aylık süreçte NiP’in yedeğe çektiği bir diğer efsane, Xizt ile bu boşluğu dolduran ve arada bir de IEM turnuvası kazanan FaZe, olofmeister’ın geri dönüşüyle beraber Xizt’i de bırakmış oldu. FaZe as kadrosuyla önümüzdeki turnuvalara katılmak için hazırlanırken, Xizt’in ileride hangi takıma gideceği büyük bir heyecanla bekleniyor.
https://www.youtube.com/watch?v=y6vNlhBhnfg

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir