OpTic India oyuncusu forsaken hile yaparken yakalandı

Please log in or register to like posts.
Haberler

Dün Şanghay’da başlayan eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS:GO 2018’de OpTic India oyuncusu forsaken hile yaparken yakalandı. C Grubu’nda oynanan açılış karşılaşmasında FrostFire’a 16-6 kaybederek turnuvaya kötü bir giriş yaptı. Grubunda eleme maçı oynamak zorunda olan takım, Revolution’la oynadıkları maç sırasında oyuncunun hile programı kullandığının fark edilmesi nedeniyle turnuvadan diskalifiye edildi.

forsaken, hile kullandığı tespit edildikten sonra OpTic'ten atıldı
forsaken, hile kullandığı tespit edildikten sonra OpTic’ten atıldı

OpTic, bu olaylardan hemen sonra ilk olarak forsaken’ın takımdan atıldığını, akşam saatlerinde ise diğer oyuncuların organizasyonla ilişiğinin kesildiğini duyurdu. OpTic India, Haziran ayı başında Hindistan’da CS:GO’ya olan ilginin artırılması için başlatılan bir proje takımıydı ve eXTREMESLAND takımın katıldığı ilk offline turnuvaydı.
forsaken’ın hile kullanımı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. CS:GO sahnesinden birçok sunucu, oyuncu ve yayıncı olayla ilgili yorumlarda bulundu. Hatta oyuncuyla karşılaşmış bazı profesyonel oyuncular, forsaken’ın uzun süredir hile kullandığını bile belirtti.


 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir