Skadoodle bir kere daha oyunu bıraktı

Please log in or register to like posts.
Haberler

Cloud9’ın 3.5 yıllık AWP oyuncusu Skadoodle, kötü gidişatın ardından bir kere daha oyunu bıraktı. Bu sene Mart ayında oyunu bırakan ancak Stewie’nin SK Gaming’e gitmesi sonucunda Cloud9’a geri dönen tecrübeli oyuncu, Kuzey Amerikalı takımın son dönemde art arda kötü sonuçlar almasıyla inaktif konuma geçtiğini duyurdu. Oyuncunun bu durumunun geçici olup olmayacağı şu anda belirsizliğini koruyor.

Skadoodle - Son 21 maç performansı (HLTV.org)
Skadoodle – Son 21 maç performansı (HLTV.org)

 
Cloud9 son dönemde Golden ve flusha’yı transfer ederek kadrosunu güçlendirmiş ama aradığı sonuçları bulamamıştı. Takımın Major şampiyonluğunda büyük rol oynamasına rağmen bir problem olduğu zaman hep günah keçisi ilan edilen ve tam bir “clutch” oyuncu olan Skadoodle, oynadığı son 21 maçta sadece 5 kere pozitif KDA’ya ulaşabildi.
Bu değişiklikle birlikte bir AWP oyuncusuna ihtiyaç duyan takım, aradığı ismi bulana kadar Skadoodle ile oynamaya devam edecek. Cloud9’ın sahibi Jack, Skadoodle’ın verdiği arayla ilgili şunları söyledi: “Skadoodle’ın Cloud9 için ne ifade ettiği hakkında yıllarca konuşabilirim ve bu bile yetmez. O, Kuzey Amerika CS’sinin vücut bulmuş hali ve yapacağı bu tatil kesinlikle hak edilmişin ötesinde. Onu Cloud9 ailesinde ağırlayabildiğimiz için müteşekkiriz ve sırada her ne olacaksa bunu dört gözle bekliyoruz.”

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir