Snax yedeğe çekildi, STYKO tekrar mouz'da

Please log in or register to like posts.
Haberler

Almanya kökenli Avrupa takımı mousesports, 300.000$ karşılığında Virtus.pro’dan transfer ettiği Polonyalı oyuncu Snax‘i yedeğe çekti.
mousesports, STYKO’yu yedeğe çekerek yaptığı transferin ardından bir süre iyi sonuçlar elde etse de, kısa süre içinde takımın oyun tarzında devasa boşluklar oluştu. Snax ile aradığı sinerjiyi bulamadığı için yıldız AWP oyuncusu oskar’ı göndermeyi bile gündeme alan takım, bugün açıkladığı kararla Snax’i yedeğe çektiğini duyurdu.

Snax
Snax

Takımın Finlandiyalı oyuncusu suNny, Snax ile oynadıkları dönemde STYKO’yu özlediklerini ima eden bir açıklama yapmış ve “STYKO oyuna farklı şeyler katıyordu. Diğer oyuncuların vermeye değer görmediği bilgileri ya da konuşmaktan çekindiği zamanlarda söylemesi gereken şeyleri söylüyor ve takımın potansiyelini artırıyordu.” demişti.
Kısa bir süre kiralık olarak Cloud9’da oynayan STYKO’nun takıma geri dönmesinin ardından, Snax bir açıklama yayınlayarak “Başlarda durumdan oldukça memnundum, ancak bazı taktikler ve planlar yapmaya başladığımızda mutsuz hissetmeye başladım. Potansiyelimin doğru kullanılmadığını düşündüğüm için kendimi bot gibi hissettim. (STYKO böyle oynuyorsa ona büyük saygı duyarım) Son turnuvada bu durumdan hoşnut olmadığımı gösterdim ve karar kolaydı: Rollere çok alıştıkları için bir rol değişimi olmayacaktı ve en kötü rollerde oynayacak birine ihtiyaçları vardı.” dedi.
Oyuncu, gelecekte nerede oynayacağını bilmediğini ve kısa süre ara vereceğini belirterek sözlerini noktaladı.
mousesports kadrosu:

Netherlands Chris chrisJ de Jong
Czech Republic Tomáš oskar Šťastný
Finland Miikka suNny Kemppi
Estonia Robin ropz Kool
Slovakia Martin STYKO Styk

Ukraine Sergey lmbt Bezhanov (koç)

Poland Janusz Snax Pogorzelski (yedek)

https://www.youtube.com/watch?v=L1bwz2aOjE8

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir