Video: Dupreeh 'in ESL Pro League S7'deki en iyi hareketleri!

Please log in or register to like posts.
Haberler

ESL Pro League S7 Finalleri’nde Astralis, finalde Team Liquid‘i 3-1 gibi net bir skorla yenmişti. Turnuvanın en değerli (MVP) oyuncusu da Astralis’te oynayan Peter “dupreeh” Rasmussen oldu. HLTV.org bunun üzerinde MVP ödülünü alan dupreeh’in en iyi anlarından oluşan bir video hazırladı.

dupreeh, Astralis’in son zamanlarındaki performansına çok büyük katkı sağlıyor. Geçen sene Major turnuvasını kazanarak yükselişe geçen takım yaz ayının sonlarında düşüşe geçmişti. Bu sene Magisk transferinin ardından yine yükselişe geçen Danimarkalı takımın bazı otoriteler tarafından “yenilmesi imkansız” olarak nitelendirildiği bile oluyor. Katıldığı son beş büyük turnuvanın dördünde final oynayan Astralis, bu dört finalin üçünü kazanmayı başardı.
Takımın yıldızlarından dupreeh, ESL Pro League S7 Finalleri’nde 1.31 rating ile oynadı ve aldığı frag’lerle takımına turnuvayı kazandıran en büyük etkenlerden biriydi. dupreeh’in en iyi anlarını üstteki videodan, turnuva sonrası verdiği İngilizce röportajı da buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir