The International 2018'de ikinci gün sonuçları

Please log in or register to like posts.
Haberler

The International 2018’in ikinci gününde üst ve alt klasmanda toplam dört karşılaşma oynandı.
Üst Klasman
VGJ.Storm  – OG

VGj.Storm
VGJ.Storm mağlubiyetten sonra düşünceli

VGJ.Storm ile OG arasındaki üst klasman 1.tur serisinin Roman “Resolut1on” Fominok’un Mart ayında OG tarafından aniden gönderilmesi ve VGJ.Storm’a katılması farklı bir anlam kattı. VGJ.Storm’un ilk maça iyi başlamasına rağmen OG’nin savunmasını geçememesi, ikinci maçta da OG’nin ofansif oynayarak VGJ.Storm’u gafil avlamasıyla, OG üst klasman yarı finaline gitme hakkı kazandı. VGJ.Storm ise yoluna alt klasman 3.turundan devam edecek.
Evil Geniuses – Team Secret
Evil Geniuses
Üst klasman 1.turunun son serisi Evil Geniuses ile Team Secret arasında oynandı. İlk maçta Evil Geniuses’ın iki yan koridoru kazanması ve 20 bin altın üstünlük sağlamasına rağmen Team Secret iyi savunma yaptı. Ancak Artour “Arteezy” Babaev Alchemist ile durdurulamaz hale geldi ve ilk maçı Evil Geniuses kazandı. Serinin ikinci karşılaşması çok daha yakın geçti. 45.dakikaya kadar altın farkı iki takım arasında gitti geldi. 50.dakikaya gelindiğinde Team Secret’ın 2 barracks daha alma açgözlülüğü kendilerine pahalıya mal oldu ve Evil Geniuses üst klasman yarı finalinde OG’nin rakibi oldu. Team Secret ise alt klasman 2.turunda Vici Gaming ile karşılaşacak.
Alt Klasman
OpTic Gaming – Team Serenity
Team Serenity
Alt klasman 2.turunun ilk serisi Kuzey Amerika temsilcisi OpTic Gaming ile Çin’den Team Serenity karşılaştı. İlk karşılaşma OpTic Gaming’in kontrolünde geçti ve OpTic galibiyeti 40.dakikaya gelmeden elde etti. İkinci karşılaşmada Team Serenity maça çok daha iyi başladı. Ludwing “zai” Wahlberg’in Nyx Assassin ile yarattığı fark OpTic Gaming’e yetti ve Çin temsilcisinin The International yolculuğu sonlanmış oldu.
Virtus.Pro – Mineski
RodjER Mushi
RodjER ve Mushi

Alt klasman 2.turunun serisi Rusya’dan Virtus.Pro ile Filipinler’den Mineski arasında geçildi. İlk karşılaşma bir hata dışında tamamen Virtus.Pro kontrolünde geçti ve son takım savaşında rakiplerini iki kez saf dışı bırakarak seride öne geçtiler. Virtus.Pro ikinci karşılaşmaya çok daha hızlı başladı ve Güneydoğu Asya’nın son temsilcisi Mineski’yi evine gönderdi. Virtus.Pro ise alt klasman 3.turunda OpTic Gaming ile oynayacak.
The International 2018 Day 2
The International 2018 bugün saat 20:00’da alt klasman 2.turu ve üst klasman yarı finalleriyle devam edecek. Turnuvayı resmi Twitch kanalından İngilizce olarak takip edebilirsiniz.

 
https://www.youtube.com/watch?v=lUpinBfkhiU

 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir