DPC 2018-2019'un ilk minor turnuvası DreamLeague Season 10

Please log in or register to like posts.
Haberler

DreamLeague Season 10, Dota Pro Circuit 2018-2019 sezonunda düzenlenecek ilk minor (küçük) turnuva olacağı açıklandı.
DreamLeague Season 10
DPC 2018-2019 sezonunun ilk major (büyük) turnuvası olarak açıklanan The Kuala Lumpur Major‘ın ardından gözler minor turnuvanın nereye verileceğine çevrilmişti. Bugün yapılan açıklamayla İsveç’in Stockholm şehrinde gerçekleşecek DreamLeague Season 10, minor turnuva statüsünde kabul görecek. DPC’nin bu sezon getirdiği kurallar dahilinde, turnuvanın tüm takımları 6 bölgede düzenlenecek ön elemelerin ardından turnuvaya katılım hakkı kazanacaklar. The Kuala Lumpur Major ön elemelerinde elenen takımlar, bu turnuvaya ön elemeden katılma hakkı bulunacak.
DreamLeague Season 10’i kazanan takımın 125.000$’lık ödül ve 120 DPC puanı alacak olmasının yanında, The Kuala Lumpur Major’a gidecek son takımı belirleyecek olması, büyük takımların katılım göstermesini sağlayacak. Turnuvanın ön elemeleri 25-26 Eylül tarihlerinde yapılırken, ana etkinlik 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek.
Turnuvayla ilgili daha fazla bilgi almak ve ön elemelere katılım kurallarını görmek için turnuvanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir