ESL One Hamburg’da şampiyon Team Secret

Please log in or register to like posts.
Haberler

Vici Gaming karşısında 2-1 geriye düşmesine rağmen geri dönmeyi başaran Team Secret, ESL One Hamburg’un şampiyonu oldu.
Team Secret
Team Secret’ın ilk maçta yaptığı alışılmadık tercihler, takım erken avantaj almasını sağladı. Vici Gaming’in maça tutunarak denge sağlamaya çalışması Team Secret’ın strateji değiştirmesine neden oldu. Buna rağmen Team Secret, Vici Gaming’in oyununda bulduğu boşlukları iyi değerlendirdi ve serinin ilk maçını kazandı.
Serinin ikinci maçına taraflar direkt olarak savaşmayı tercih etti. Bir saatin üzerinde süren karşılaşmada Vici Gaming, Team Secret’ın kendilerine cevap vermesine olanak sağlamadı ve seriye eşitliği getirdi.
Üçüncü karşılaşmaya tamamen rakibini bozmak için çıkan Vici Gaming, kazandığı maçtaki stratejiyi uygulamaya devam etti. Maçta kontrolü erkenden eline alan ve avantajını her saniye kullanan Vici Gaming, takım savaşlarını kazanmayı başararak seriyi 2-1’e getirdi.
Team Secret, 2-1 geride olduğu maça eski stratejisiyle çıktı. VG’nin oyun hızına ve kararlarına uymayı başaran Avrupa temsilcisi, erken aşamada aldığı üstünlükle maçı kapattı ve seriyi son maça götürdü.
Şampiyonu belirleyecek maça iki taraf da tutuk başladı. Maçın akşını Vici Gaming’in çok kötü oynadığı ve kaybettiği takım savaşı değiştirdi. Team Secret, buradan elde ettiği avantajı çok iyi kullandı ve 40 dakikanın sonunda ESL One Hamburg şampiyonluğuna uzandı.
Şampiyon olan Team Secret 125.000$ ödül almaya hak kazandı. İkinci olan Vici Gaming 65.000$, üçüncü sıradaki Virtus.Pro 35.000$ ve turnuvayı dördüncülükle tamamlayan paiN Gaming 20.000$ ile evlerine döndüler.

 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir