The International 2018'de ilk gün maçları sonuçlandı

Please log in or register to like posts.
Haberler

The International 2018’in bugün oynanan üst ve alt klasman maçlarıyla başladı.
Üst Klasman
Team Liquid – OpTic Gaming

Üst klasman 1.turunun ilk serisi Team Liquid ile OpTic Gaming arasında gerçekleşti. Son şampiyon Team Liquid rakibine iki maçta da büyük üstünlük gösterdi ve 2-0’lık skor ile üst klasman ikinci turuna yükseldi. OpTic Gaming yoluna alt klasman 2. turunda devam edecek.
Virtus.pro – PSG.LGD

Üst klasman 1. turunun diğer serisi şu an Dota 2 dünyasının 1 numaralı takımı Virtus.pro ile PSG.LGD arasında gerçekleşti. Denk güçlerin mücadelesi şeklinde geçen seride sonuçları draft’lerdeki seçimler ile yapılan hatalar belirledi ve PSG.LGD seriyi 2-0 kazandı. Virtus.pro The International 2018’e alt klasman 2. turundan devam edecek.
Alt Klasman
Team Serenity – Fnatic

Tek maç üzerinden oynanan alt klasman 1.tur karşılaşmalarından ilk maç Team Serenity ile Fnatic arasında gerçekleşti. Maçı baştan sona önde götüren Team Serenity, Fnatic’in geri dönüş yapmasına izin vermedi ve böylece turnuvanın ilk sürpriz sonucuyla Fnatic elenmiş oldu.
Mineski – TNC Pro

Aynı bölgenin takımları olan Mineski ve TNC Pro alt klasmanın 1. turunda karşılaştı. 15 bin altın öne geçen TNC Pro bu üstünlüğüyle maçı kapatamadı ve Mineski iki güzel takım savaşıyla TNC Pro’yu evine gönderdi.
Newbee – Winstrike

Turnuvanın sürpriz yapmaya en açık takımı Winstrike ile Newbee’nin karşılaşması her açıdan çok yakın geçti. Altın farkı sürekli iki taraf adına ufak farklarla açıldı. Newbee’nin buyback’lerini aceleci olarak kullanması ve Winstrike’ın çok iyi takım oyunuyla Winstrike alt klasman 2. turuna yükselerek geçtiğimiz senenin finalisti Newbee’yi turnuvadan eledi.
Vici Gaming – VGJ.Thunder

VGj.Thunder’ın orta oyuna önde girdiği karşılaşmanın geç oyun tarafına gelindiğinde yaptığı hatalar, Vici Gaming’e oyuna dönme fırsatı tanıdı ve Vici Gaming maçı kazanarak üst tura yükseldi.

The International 2018 bugün saat 20.00’da başlayacak üst klasman 1. tur maçlarıyla devam edecek. Maç yayınlarını İngilizce olarak The International’ın Twitch sayfasından izleyebilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=lu83m9qLVUI

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir