Artık Türkiye'de resmi bir oyuncu ajansı var!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Geleneksel sporlardan, en çok da futboldan aşina olduğumuz oyuncu menajerliği yavaş yavaş esporda da ön plana çıkmaya başlıyor. Oyuncuların hem profesyonel işbirlikleri yapmasına hem de teklifleri doğru değerlendirmesine büyük katkıda bulunan menajerlik hizmetlerini Türkiye’de de sağlayan bir oyuncu ajansı açıldı: HardRoom Agency & Management.
Dark Passage’ın eski menajeri Ekin “Maestro” Odacıoğlu ve ŞL kadrolarında da gördüğümüz Akın “Hexa” Sert önderliğinde kurulan ajans şimdiden HolyPhoenix, Rare, mean, Korpse, Aligân, Smoke, Splendor, Brolia ve Cognac gibi isimlerle çalışmaya başladı bile.
Özellikle Türkiye’deki takımların yabancı oyuncu alımları için de gözlemcilik ve oyuncu görüşmelerini yapmasıyla çok yönlü hizmet sunan HardRoom’un kurucusu Ekin Odacıoğlu, ajansın yapısını şöyle açıklıyor:

Ajans’ın fikir doğumu, bölgemizin ihtiyaçları doğrultusunda Avrupa, Kuzey Amerika, Kore ve Çin gibi Major bölge dediğimiz büyük bölgelerin iş modelini kendi ekosistemimize entegre etme gayesiyle gerçekleşti. Bölgemizin oyuncularına ekosistemde olması gerektiği düzeyde profesyonel ve etik bir çalışma ortamı sağlamak ve oyuncularımızın günlük hayatından başlayarak hem kariyerlerine hem de gelecek planlarına uzanan geniş bir yelpazede destek olan bir yönetim şekli sunmak en büyük gayemiz.
Oyuncuların iş hayatında verdiği her kararı filtreleyerek en ideal sonuca ulaşmasını sağlamanın yanı sıra, psikolojik danışmanlık, spor antrenörlüğü ve diyetiysen hizmeti, imaj danışmanlığı, moda stilistliği, espor hukuku desteği ve oyuncunun haklarıyla çıkarlarının korunması için hizmetler sağlıyoruz.

Son dönemde birçok oyuncunun “Tekliflerimi HardRoom Agency aracılığıyla alıyorum” diyerek attığı tweet’lerden de bolca gözümüze çarpan ajansa www.hardroomagency.com adresinden ya da @hardroomagency Twitter hesabından ulaşabilirsiniz.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir