Dedikodu: Royal Never Give Up (RNG) dağılıyor mu?

Please log in or register to like posts.
Haberler

Bu sene çok başarılı bir yıl geçirmesine rağmen Dünya Şampiyonası’nın çeyrek finalinde G2 tarafından şoka uğratılan RNG, yeni sezonda dağılmanın eşiğine gelebilir. Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo’da yayılan dedikodulara göre takımdaki 4 oyuncunun gelecek için farklı hedefleri var.
İlk dedikodu, her sene bilek problemleri yaşayan ve mevsimlerin yarısında sahneye adım atmayan Uzi’nin oyunu bırakacağı yönünde. Bu değişiklikle birlikte dağılması beklenen takımda orta koridor oyuncusu Xiaohu’nun Flash Wolves ile görüştüğü gelen haberler arasında.


Diğer taraftan yedek ormancı konumuna düşen Mlxg ve Uzi’nin yanında kendini geliştirerek Çin’in en iyi desteklerinden biri olan Ming’in de bu yıl Worlds’e katılmayı son anda kaçıran Rogue Warriors’a gidebileceği konuşuluyor. ASUS ROG’un takımı olan Rogue Warriors, 1 sene içinde büyük gelişme kaydetti ve ligin elit takımlarından biri haline geldi.
Bilgilerin kaynağının kesin bilgiye sahip olduğu doğrulanamadı, ancak bu dedikoduları çıkaran LPL muhbiri aynı zamanda Kore ligiyle ilgili de bazı dedikodularda bulundu. League of Legends’ta transfer sezonu Kasım ayında açılacak, dünya üzerindeki çoğu oyuncunun kontratı 19 Kasım’da sona eriyor.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir