EA, Madden NFL elemelerini iptal ettiğini açıkladı!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Geçtiğimiz günlerde Jacksonville’deki Madden NFL turnuvasında yaşanan korkunç ve silah içeren olay sonrasında EA yönetimi resmi bir açıklama yaparak başsağlığı diledi. Turnuvada geriye kalan elemelerin iptal edildiğini ve güvenlik konusunun masaya yatırılıp gerekli düzenlemelerin yapılacağını belirtti.
EA Madden Classic


CEO Andrew Wilson tarafından yapılan açıklamanın çevirisi:
Oyuncularımıza ve oyun topluluğumuza,
Javksonville’de gerçekleşen Madden NFL turnuvasında yaşanmış olan korkunç ve kelimelerin kifayetsiz kaldığı vahşet hakkında bazı düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Biliyorum ki çoğumuz, ben de dahil, şok ve hüzün içerisindeyiz. Ekiplerimiz durmaksızın bu korkunç durum karşısında ne yapabileceğimiz konusunda çalışmalarını sürdürmekte.
Öncelikle, Taylor Robertson ve Elijah Clayton’ın bu şekilde hayatlarını kaybetmiş olmaları akla izana sığmayan bir trajedi. İkisi de topluluğumuzun merkezindeki oldukça saygı duyulan, pozitif ve yetenekli oyunculardı. Son birkaç senedir etkinliklerimize olan katılımları rekabete olan tutkularının kanıtıydı. Taylor ve Elijah’ın ailelerini bu zor zamanda desteklemek konusunda kararlı olmakla beraber tüm sevenlerine, dün yaşanmış olan olayda yaralanan ve bu olaydan etkilenen herkese başsağlığı diliyoruz.
Etkinlik, bu sezonun ilk Madden EA Major turnuvası olan Madden Classic için eleme etkinliğiydi. Bu eleme etkinlikleri bağımsız bir şekilde partnerlerimiz tarafından yürütülürken bizler, rekabetçi arenanın bütünlüğünün sağlandığından emin olmak ve oyunculardan geri dönüş sağlamak amacıyla onlar ile birlikte çalışıyoruz. Oyuncular ve izleyiciler için geniş kapsamlı bir şekilde güvenlik protokollerini gözden geçirirken, geriye kalan üç Madden Classic eleme etkinliklerini iptal etmeye karar verdik. Tüm rekabetçi oyun etkinliklerimizde tutarlı bir güvenlik düzeyi oluşturmak için partnerlerimiz ve kendi ekiplerimiz ile birlikte çalışacağız.
Hepimiz Jacksonville’de gerçekleşen olaydan ötürü derinden etkilendik. Bir organizasyon olarak ilk defa bu tür bir olay ile yüzleşmek zorunda kaldık ve inanıyorum ki topluluğumuz ilk defa böylesine bir trajedi ile uğraşmak zorunda kalıyor. Lütfen birbirinize bu zorlu zaman süresince destek olmak için zaman ayırın.
Andrew Wilson
CEO, Electronic Arts

Açıklamanın orjinal hali için: Link

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir