Team Dignitas tamamen yenilendi

Please log in or register to like posts.
Haberler

Team Dignitas, adını değiştirerek artık sadece “Dignitas” olmaya karar verdi.
15 yıl önce kurulan kulüp, bu süreçte 18 farklı Dünya Şampiyonası’na katıldı ve 34 Dünya Şampiyonu oyuncuya ev sahipliği yaptı. Tarihi marka, ilerleyen zamanda büyük bir spor kuruluşu olan Kuzey Amerikalı Philadelphia 76ers tarafından satın alındı. Böylelikle büyük spor kuruluşları tarafından satın alınan ilk espor takımı oldu.

Dignitas'ın logosu
Dignitas’ın yeni logosu. Sol: Resmi kulüp arması – Sağ üst: Sadece baş kısmı (gayriresmi) – Sağ alt: Sadece baş kısmı (resmi kullanımlar)

Büyüyen esporda gelişim gösteren Dignitas; Michael Prindiville’in yönetiminde, kurucu Michael O’Dell genel menajerliğinde ve Harris Blitzer Sports’un desteğiyle yeni döneme daha kısa fakat kapsamlı olan Dignitas ismiyle giriş yapacak.
Takım yalnızca isminde kısaltmaya gitmedi, logosunu ve formasını da değiştirme kararı aldı. Spor giyim markası Champion sponsorluğundaki kulübün yeni çıkardığı bazı ürünleri aşağıda görebilirsiniz.
Yeni Dignitas ürünleri
Yeni Dignitas ürünleri

Dignitas 5 Kasım’da hem yeni bir ürünü hem de heyecan verici bir duyuruyu taraftarlarıyla paylaşacağını belirtti. Şu anda en popüler oyunlardan CS:GO ve League of Legends oyunlarında takımı olmayan kulübün bu alanlar için yatırım yapıp yapmayacağı soru işareti durumunda.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir