Genel

Türkiye’nin ve hatta dünyanın ilk espor filmi geliyor!

BAUSuperMassive’in kurucularından Hakan Baş ile Dağ, Börü, Evliya Çelebi gibi filmlerde çeşitli rollerde yer almış isimlerin önderliğinde Türkiye’nin ve dünyanın ilk espor filmi geliyor! Evet, sinema filmi. İsmi “İyi Oyun” olacak (Good Game – GG) filmin senaryosu da LoL’deki takım oyununu anımsatacak şekilde.

Liseyi yeni bitirmiş ve sıradan bir çocuk olan Cenk’in, ailesini geçindirmek için yarı zamanlı çalıştığı internet kafede parayla başkalarının yerine oyun oynarken yeni kurulan bir Beş Benzemez takımının menajeri tarafından keşfedilmesiyle başlayan hikayede, Cenk ve takım arkadaşları profesyonel dünyada zafere ulaşmaya çalışıyor. Filmin ilk fragmanı da yayınlandı:

Eludis ve Fikiron yapım evlerinin ortaklığıyla çıkacak filmin yönetmeni Netflix’le de iş yapan Umut Aral olurken, senaryoyu Börü’yle tanınan Emre Sirel üstleniyor. İyi Oyun’un yapımcı kadrosunda da en başta yazdığımız gibi SUP kurucularından Hakan Baş’ın yanı sıra Dağ serisi ile Börü dizisinin yapımcılığını da yapan Doruk Acar ve Alper Çağlar bulunuyor.

28 Eylül 2018’de vizyona girecek olan film Eylül ayına kadar büyük bir heyecan yaratacakmış gibi duruyor. Filmle ilgili bilgilere resmi Instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Görüşünü belirt

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

To Top