Ünlü rapçi Drake ve Scooter Braun, artık 100 Thieves yatırımcısı

Please log in or register to like posts.
Haberler

2017 yılında eski profesyonel Call Of Duty oyuncusu Matt “Nadeshot” Haag önderliğinde Cleveland Cavaliers yatırımıyla kurulan 100 Thieves, kısa süre içinde Amerika’nın önde gelen espor markalarından olmuştu. Bu sene LoL takımı ile Dünya Şampiyonası’na katılma başarısı gösteren 100 Thieves, grup 3.lüğü ile turnuvaya veda etmişti.

100 Thieves sahibi Nadeshot
100 Thieves sahibi Nadeshot

Kulüp bugün Seri A yatırımlarını tamamladığını açıkladı. Yatırım raundunun yönetilmesinde büyük rol oynayan Drake ve Scooter Braun, böylelikle 100 Thieves’in ortaklarından oldu. Yatırım yapan isimler arasında: Sequoia Capital, WondrCo, Marc Benioff, Drew Houston, Green Bay Ventures, Tao Capital ve Willoughby Capital da yer alıyor. Geçtiğimiz yıldaki yatırımlar ile birlikte toplamda 25 milyon$ (144 milyon 838 bin 750 TL) finansman elde eden 100 Thieves’in, bu parayı içerik ekibinin kurulmasına, yeni yeteneklerin alınmasına ve giyim markalarının genişletmesine kullanacağı söyleniyor.
Meteos takası ve Worlds’te Cody Sun yerine Rikara’yı oynatmaları ile çokça eleştirilen Nadeshot, geçtiğimiz günlerde bu eleştirilere bir YouTube videosu ile açıklık getirmiş ve eleştirileri biraz olsun yatıştırmıştı.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir