Hearthstone Global Games'te Türkiye Güney Kore'ye mağlup oldu

Please log in or register to like posts.
Haberler

Bu yıl ThunderUP, Fujitora, berserkci ve Woven ile katıldığımız Hearthstone Global Games’in ilk maçında takımımız Güney Kore ile karşılaştı. Seçim yasaklama ekranını kötü geçiren takımımız, Güney Kore’ye direnemeyerek 3-1 mağlup oldu.

 
İlk karşılaşmada Steelo’nun Cube Warrior’una karşılık Woven, Shudder Shaman ile çıktı. Woven neredeyse rakibinin hamlelerine hiç cevap veremedi ve hızlı bir yenilgi aldı.
İkinci karşılaşmada iki taraf da ufak farklılıklarla Egg Hunter desteleri tercih etti. İlk turlarda istediği kartları çekerek hızlı başlayan Sooni, Fujitora’yı altıncı turda çekilmeye zorlayarak farkı ikiye çıkardı.
Üçüncü karşılaşmada DacRyvius’un Malagas Druid’i ile ThunderUP’ın Quest Priest’i ile karşılaştı. ThunderUP daha iyi kartlarla başladı. Karşılaşmanın süresinin uzamasıyla Güney Kore temsilcisi DacRyvius fatigue hasarları almaya başladı. Güney Kore temsilcisi tahtayı kontrol etmeye başlamasına rağmen, ThunderUP Anduin çekerek rakibini teslim olmaya itti.
Son karşılaşmaya berserkci Quest Warrior ile çıkarken, DacRyvius Big Spell Mage tercihinde bulundu. Sekizinci turunda hata yapmasına rağmen berserkci aldığı risklerle maçı tutmayı başardı ancak tahtada uygun ortamı bulamadığı için tamamlanan quest’i geç oynamak zorunda kaldı. Oyunun uzamasıyla destesini bitiren berserkci, fatigue yüzünden kaybedeceğini bildiğinden teslim olmaya karar vererek seriyi Güney Kore’ye getiren maçı kaybetmiş oldu.
https://www.youtube.com/watch?v=9-O4y8qrVfU
Hearthstone Global Games yayınlarını Hearthstone’un resmi Twitch sayfasından izleyebilir, turnuva fikstürünü buradan takip edebilirsiniz.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir