Türkiye Hearthstone Global Games 'e veda etti

Please log in or register to like posts.
Haberler

Hearthstone Global Games ’in ilk iki karşılaşmasında Güney Kore ve Hollanda’ya yenilen Türkiye, tamam mı devam mı serisinde ABD ile karşılaştı.
Hearthstone Global Games
İlk karşılaşmada Türkiye’yi temsil eden ThunderUP Control Priest ile TerrenceM’in Big Druid’i karşısına çıktı. Uzun süre iki taraf tahtayı kontrol etme mücadelesi verdi. TerrenceM, Alexstrasza ve Malygos’u ardı ardına iki turda kullanarak maçın kontrolünü eline aldı. İki oyuncunun da fatigue hasarları almaya başladığı turlarda elinde heal kalmayan ThunderUP ilk maçı kaybetmiş oldu.
İkinci karşılaşmada Fujitora’nın Shudderwock Shaman’ı, Muzzy’nin Odd Paladin’i karşısına çıktı. İlk turlarını tahtayı temizlemekle geçiren Fujitora, destesinde Hagatha’yı çabuk bulmayı başardı. Ancak Healing Rain oynayarak Pyro’yu tetiklemesi gerekirken buna dikkat edemedi ve bu inanılmaz hatayla önde götürdüğü maçı kaybederek rakibe ikinci skoru verdi.
Son karşılaşmada Fujitora’nın Zoo Warlock’u, justsaiyan’ın Priest’i karşısındaydı. Priest ile maça önde başlayan justsaiyan, ilk turlarda moral olarak düşük olan Fujitora’yı daha da etkilemek için aldığı hasarı iyileştirdi. Fujitora bu maçta rakibine hızlı bir şekilde yenildi ve seriyi ABD’ye getiren maçı vermiş oldu.
Bu sonuçlarla Türkiye Hearthstone Global Games’ten elenmiş oldu. Hearthstone Global Games yayınlarını Hearthstone’un resmi Twitch sayfasından izleyebilir, turnuva fikstürünü buradan takip edebilirsiniz.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir