2018 Dünya Şampiyonası antrenman dedikoduları çıktı

Please log in or register to like posts.
Haberler

Çin bazlı internet sitesi Weibo’da 2018 Dünya Şampiyonası için oynanan antrenmanlarla ilgili dedikodular çıktı.

2018 Dünya Şampiyonası
2018 Dünya Şampiyonası başladı

Dedikodulardan ilkine göre kt Rolster ve Royal Never Give Up sık sık antrenman maçı yapıyor, ancak sonuçlar son derece gizli tutuluyor ve kimin üstün çıktığına dair bir bilgi de sızdırılamamış durumda.
Dünya Şampiyonası’nın bir diğer iddialı ekibi Gen.G hakkında alınan bilgilere göre takım, antrenmanlarda hem Haru’yu hem de Ambition’ı kullanıyor. Biriyle kazanma oranları ortalamayken, diğer ormancı ile kazanma oranları tavan yapmış durumda. Yüksek kazanma yüzdesine sahip ormancının Haru, ortalama kazanma yüzdesine sahip ormancının da Rise klibinin ana karakteri Ambition olduğu iddia ediliyor.
Kore takımlarına ait dedikodulardan sonuncusu ise Afreeca Freecs’in Çin takımlarına karşı çok iyi performans gösterdiği yönünde. Buna ek olarak, koridor oyuncularının kayda değer bir performans göstermemesine karşın ormancı Spirit’in olağanüstü oynadığı söyleniyor.
Batı dünyasından gelen dedikodular ise parlak değil. Fnatic hariç batı takımlarının pek de iyi bir performans sergilemediği söylense de kaynaklar, Fnatic’in yarı final oynadığı 2015 yılından bile daha iyi bir görüntü çizdiğini aktarıyor.
Dedikodulardan belki de en ilginci Vietnam temsilcisi Phong Vũ Buffalo hakkında: ekibin bu yılın TPA’i (Sezon 2 Dünya Şampiyonu, turnuva öncesi kimse onlara şans tanımamıştı) olabileceği söyleniyor. Biraz abartıldığı düşünülse de ilk 4 potansiyelleri olduğu söylentiler arasında.
Son söylenti ise Çin takımı Edward Gaming hakkında. Kaynaklara göre EDG için beklentiler inanılmaz düşük ve ekibin antrenmanlarda çok kötü performans çizdiği söyleniyor.
Bu dedikoduların ne kadar doğru olduklarını 10 Ekim’den itibaren, Dünya Şampiyonası gruplarında hep beraber göreceğiz.

 
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir