Afreeca Freecs’in yeni ormancısı Twinkle

Please log in or register to like posts.
Haberler

LCK 2018 Yaz Mevsimi’ni üçüncülükle tamamlayan ve 2018 Dünya Şampiyonası’nda çeyrek finalde elenen Afreeca Freecs’in yeni ormancısı Lee “Twinkle” Jin-hyeok oldu.
Twinkle
Afreeca Freecs’in resmi Twitter hesabından paylaştığı bir tweet’te, “Freecs’in en yakışıklı oyuncusu Twinkle, 2000’li yıllarda doğdu.” açıklamasıyla oyuncunun resmini paylaşarak, takımın transfer dönemindeki ilk hareketini ortaya çıkardı. En son Güney Kore 2. ligi CK’de REVERSE Gaming forması giyen oyuncu, takımını ligden düşmekten kurtarmıştı. Mayıs ayından bu yana transferi konuşulan oyuncu, tekli dereceli maçlarında gösterdiği çok yönlülüğü ve stabil performansıyla öne çıkmıştı.
Afreeca Freecs, antrenmanları kendi arasında yapmak için kullandığı ve en başarılı sezonunu geçirdiği 10 kişilik kadro konseptini popüler hale getirmişti. Takımın Dünya Şampiyonası’ndaki başarısız performansının ardından gelen transfer, takımda değişiklik yapılacağı sinyallerini verdi.
Uluslararası arenada gösterilen başarısız performansın ardından, LCK’de hareketli bir transfer dönemi bekleniyor. Jin Air Greenwings’in ormancısı Um “UmTi” Seong-hyeon da takımından ayrılmış ve Güney Kore dışından da teklifler aldığını açıklamıştı.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir