Astralis, Origen ile ortaklığa girebilir

Please log in or register to like posts.
Haberler

İspanya’da yapılan bir espor programında, Origen ile Astralis’in League of Legends alanında bir ortaklığa gireceği iddia edildi.
Origen
Esportmaniacos’un yaptığı programda katılımcılar, Astralis’in EU LCS’e tek başına katılmadığını ve Origen ile bir ortaklığa girdiklerini iddia ettiler. Origen’in sahibi eski yıldız oyuncu Enrique “xPeke” Cedeño Martínez’in, BLAST Pro Series’in Kopenhag ayağında yayına çıkması da bu iddianın güçlenmesine sebep oldu. BLAST Pro Series’i düzenleyen RFRSH Entertainment’ın, aynı zamanda Astralis’in de sahibi olması ve anlaşmanın nihayete erdirilmesi için xPeke’nin orada olduğu teoriler arasıdaydı. Ayrıca Martin “Deficio” Lynge’in, Dünya Şampiyonası finallerinde maç anlatmak yerine “kaçıramayacağı bir iş görüşmesinde” olması da yine bu iddiayı güçlendiren bir faktör olarak ortaya atıldı.


İki organizasyonun ortaklığa gitmesi çok büyük bir sürpriz olmayacak olsa da, ortaklığın niteliğinin ne olacağı soru işareti durumunda. Bu nitelikle alakalı olarak üç ihtimal öne çıkıyor:

  • Astralis’in League of Legends takımı, Origen markası altında mücadele edebilir.
  • İki organizasyonun birleşimi olarak yeni bir takım kurulabilir. (Örn: Astalis.Origen).
  • Yeni dönemde EU LCS takımlarının yerel bir ligde akademi takımı bulundurma zorunluluğu olacağından; Origen’in, İspanya ligi SuperLiga Orange’da oynaması.

Bu ihtimallerden en öne çıkanın Origen’in İspanya liginde Astralis’in akademi takımı olarak oynaması olsa da, önümüzdeki günlerde iddianın doğru olup olmadığını göreceğiz.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir