Başarılı destek oyuncusu Edward, Gambit Esports’tan ayrılıyor

Please log in or register to like posts.
Haberler

Gambit Esports, destek oyuncusu Edward “Edward” Abgaryan’ın takımdan ayrıldığını duyurdu.
Edward
Moscow Five’ın efsane kadrosunun da bir parçası olan Edward’ın ayrılığı, Gambit Esports’un resmi Twitter hesabından duyuruldu. Açıklamada başarılı oyuncunun son döneminde üst üste 3 kez LCL şampiyonluğu kazanıldığı ve uluslararası turnuvalarda iyi performans gösterildiği vurgulandı. Gambit’in ayrılan destek oyuncusunun yerine oynayacak kişiyi bulduğu ve yakın zamanda açıklanacağı söylenirken, takımın koçu Igors “ATRemains” Radkevič şu açıklamayı yaptı:
“Edward bu yıl, oynadığı rolde dünyanın en iyilerinden biri olduğunu kanıtladı. Bizi başarılara götüren birçok oyunu yapmayı başardı. Buna rağmen, takım oyunumuzda yeniden yapılanmaya gitme adına bazı değişiklikler yapma zamanımız geldi. Edward’ın kendisini kanıtlayacağından eminim ve bölgemizdeki tüm takımlar için iyi bir transfer olacaktır. Ona her şey için teşekkür ediyoruz ve gelecekte kendisine başarılar diliyoruz.”
Moscow Five ile IEM Sezon 6 Dünya Şampiyonluğu dahil olmak üzere sayısız başarılara ulaşan Ermeni destek oyuncusu, EU LCS ve NA LCS’te de birer mevsim oynamıştı. Üçüncü kez katıldığı Gambit Esports’ta başarılı bir dönem geçiren oyuncu, son olarak 2018 Dünya Şampiyonası’nda boy gösterdi.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir