Beşiktaş ve Galakticos kadroları Yükselme Ligi Açık Elemeleri'nde mücadele ediyor

Please log in or register to like posts.
Haberler

Güncelleme: Aldığımız bilgilere göre önümüzdeki mevsim Galakticos ‘ta oynaması beklenen 4 oyuncu farklı takımlarda antrenman ve kişisel istek sebebiyle YL Açık Elemeleri’nde mücadele ediyor. Bu bilgiyle birlikte Galakticos’un YL’ye ikinci bir takım çıkarma hedefinin olmadığı kesinleşmiş durumda.
Yükselme Ligi Açık Elemeleri’nin ilk ayağı bugün oynanan karşılaşmalar ile başladı. Yükselme Ligi’nde yer alacak son üç takımı belirleyen turnuvaya hali hazırda YL slotu bulunan Beşiktaş eSports ve Galakticos’un oyuncularının katılması şaşkınlık yarattı.
Açık Elemeler profesyonel olarak değerlendirilen bir organizasyon değil. Oyuncular takımlarla, Riot tarafından tanınan sözleşmelere ihtiyaç duymadan anlaşabiliyor. Bu sebeple hem Yükselme Ligi ve hem de Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi oyuncularının Açık Elemeler’i bir ek gelir kapısı olarak kullandığına şahit oluyoruz. Beşiktaş ve Galakticos kadrolarının antrenman amaçlı mı yoksa YL’ye ikinci bir takım çıkarmak için mi turnuvaya katıldıkları belirsizliğini koruyor.
POKEMONLAR ismiyle mücade eden Beşiktaş kadrosu, turnuvanın ilk gününde elenerek büyük bir şok yaşattı. İlk önce Team Stars adıyla mücadele eden Galakticos kadrosuna kaybeden BJK üstüne Aftershock Esports karşısında da mağlubiyet alınca elenmekten kurtulamadı. GAL oyuncuları ise ilk günü kayıpsız atlatmıştı.
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir