Birkaç NA LCS takımı satılığa mı çıkarıldı?

Please log in or register to like posts.
Haberler

Ünlü yayıncı Michael ”Imaqtpie” Santana’nın YouTube üzerinden yayınladığı podcast’i ”Beyond the Rift”in geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir bölümünde, eski oyuncu Scarra bazı NA LCS takımlarının satılık olduğunu açıkladı.

Eski NA LCS oyuncuları Scarra ve Imaqtpie
Eski NA LCS oyuncuları Scarra ve Imaqtpie

Scarra yayında bu sözleri kullandı:

“Benim duyduğum kadarıyla problem, NA LCS bölgesinde satın alabileceğiniz ekiplerin olması. Artık satılık takımlar var. Bunun iyi bir şey olduğunu düşünmüyorum.”
“Takımlar iş modeline inanmıyorlar ve dışarı çıkmak istiyorlar. Bence bu çılgınlık. Bu partnerlik modeli için gerçekten kötü. Ne olacağını bilmiyorum ama umarım gelecekte League of Legends iyi iş yapar.”

Eski profesyonel oyuncu, sözlerine bunları ekledi:

“NA LCS hakkında duyduğum şeylerden biri, işbirlikçi bir deneyim olmaması. Yeni takımlar lige girmeli ve herkes sponsorluk almak için birlikte çalışmalı, buna ek olarak lig de sponsor bulmalı. Böylece herkes para kazanır”
Gerçek şu ki: Herkes aynı sponsorlar için yarışıyor ve insanlar her zaman birbirlerini altüst ediyorlar. Üstte şunu diyecek bir figür yok: Bunu yapmayı bırakın, birlikte çalışın.”

Bu haberlerin doğruluğu kesin olmasa da endişelendirmeye yetiyor. Riot Games’in Mastercard ile yaptığına benzer birkaç küresel sponsorluk anlaşması ile bu durumun çözülmesi gelecekte mümkün.

Haberin konusu olan konuşmaların geçtiği bölüm bugün ”Beyond Gaming” adlı kanalda yayınlanacak. Geçen haftaki bölümü buradan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=77EzhaeBBPg&ab_channel=BeyondGaming

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir