Bora Koçyiğit ortaklık sistemine soru işaretlerini giderdi

Please log in or register to like posts.
Haberler

İçinde bulunduğumuz şu günlerde Riot Games Türkiye ekibi, 2019 yılında Şampiyonluk Ligi’nde yer almak için başvuran ekiplere dair bir değerlendirme süreci geçiriyor. Yapılan değerlendirmelerin ardından 10 takım ile birlikte yeni sisteme geçilmesi planlanıyor. Bu süreç devam ederken bazı takımların Akademi Ligi için oyuncu ve koç arayışında olması “Acaba takımlar belli oldu mu? sorusunu da beraberinde getirmişti.
Galatasaray Esports ve HWA GAMING’te koçluk yapmış Ahmet Can “Heisn” Arslan, bu erken açıklamaların soru işaretleri yarattığına dair bir tweet atarak birçok espor izleyicisinin ortak merakını dile getirdi.


Merakı sonlandırıp olayı açıklığı kavuşturan isim ise Riot Games Türkiye Müdürü Bora Koçyiğit oldu. Koçyiğit, henüz hiçbir takıma 2019 hakkında bilgi verilmediğini ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtti. Takımların 2019’a dair yaptıkları planların da kendi inisiyatiflerinde olduğunun altını çizdi.


2019’a sayılı günler kala gözler Riot Games Türkiye ekibine çevrildi. Duyurulan takvime göre Worlds 2018’in ardından lige girecek takımlar belli olacak ve 15 Kasım – 15 Aralık tarihleri arasında bir yerde bu takımlar açıklanacak.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir