CBLoL'de şampiyon bir kez daha KaBuM! e-Sports

Please log in or register to like posts.
Haberler

Brezilya’da KaBuM! e-Sports şampiyonluğu kimselere kaptırmadı. Geçen mevsim aldığı şampiyonlukla MSI 2018 Play-In aşamasında boy gösteren takım bir kez daha kupayı kaldırdı ve Worlds 2018’in yolunu tuttu.


MSI 2018’e Play-In aşamasında veda ettikten sonra KaBuM! e-Sports, kadrosunu koruma kararı aldı ama kadro korunsa da mevsime birkaç yenilikle girildi. Wos, yedek destek olarak ekibe katıldı. Güney Koreli koç Hiro ise ekibin yeni koçu oldu. Bu değişimler KabuM’un, şampiyon unvanını koruması adına fazlasıyla yeterliydi. Takım, lig aşamasını domine etti ve 7 haftadan aldığı 5 galibiyetle mevsimi zirvede tamamladı. Bu birincilik onları direkt olarak finale taşıdı.

KaBuM CBLoL Şampiyonu !
KaBuM! e-Sports’un şampiyonluk sevinci

KaBuM, finalde favori olmaktan uzaktı. Flamengo eSports’un Brezilya efsanelerinden brTT ve Koreli ormancı Shrimp’e sahip olması ibreyi rakibinin lehine çeviriyordu. Ne var ki bu isimler Flamengo’ya şampiyonluğu getiremedi. 5 maça uzayan seride gülen taraf KaBuM! e-Sports oldu. KaBuM CBLoL şampiyonluğunun ardından, 1 Ekim’de başlayacak Dünya Şampiyonası’nda temsilcilerimizin karşılaşacağı muhtemel rakiplerden biri olacak.
MSI 2018 Ön Eleme aşamasında temsilcimiz BAUSuperMassive, KaBuM! e-Sports ile karşı karşıya gelmişti.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir