Closer: En iyi ormancı ve MVP ödülünü almak istiyorum.

Please log in or register to like posts.
Haberler

Röportaj: Simge Nur Erten

Çeviri: Hasan Ege Karıksız

Düzenleme: Sıla Öz

 

LCS Lock In’e 2-1 ve oldukça dominant bir performansla başlamak nasıl hissettirdi?

Haftayı aslında 3-0 kapatmayı bekliyorduk ama CLG’ye karşı kaybettik. Bu yenilgi bizim için üzücüydü ama çok da önemli değildi, yenilgilerimizden ders aldıktan sonra gerisi önemli değil. TL ve TSM gibi 2 güçlü takımı yenmek iyi hissettirdi.

Birçok insan TSM’in 100T’ye karşı kazanmasını bekliyordu ama siz TSM’i domine ettiniz, bu maç hakkında ne düşünüyorsun?

İnsanların ne düşündüğü çok önemli değil çünkü antrenman sonuçlarından dolayı güçlü olduğumuzu biliyorduk ve bizim için zor bir maç olmadı. Kazandığımız için mutluyum.

GG’deki son yılından sonra Hauntzer dışında dördünüz yine aynı takımda kaldınız, sence Ssumday ve Hauntzer arasındaki farklılıklar neler? Ssumday oyun planınızı nasıl etkiledi?

İkisi de iyi üst koridor oyuncuları ama Ssumday kaybeden eşleşmeleri daha iyi oynuyor ve genel olarak çok özel bir oyuncu.

Küçük bir bölgeden gelip kısa süre içinde kendini kanıtladın, şimdi ise birçok insan seni Kuzey Amerika’nın en iyi ormancısı olarak görüyor, bunun hakkında ne düşünüyorsun?

KA’ya gelirken zaten iyi oynayacağımı düşünüyordum, buralara gelmek için çok çalıştım ve hâlâ da çok çalışıyorum. Ben zaten en iyisi olduğumu biliyorum ve bunu herkese kanıtlayacağım.

Son olarak bu yıl için hedeflerin neler, 2021’de 100T ve Closer’dan neler beklemeliyiz?

Bu yıl güçlü bir takımımız, koç ekibimiz var antrenmanlarımız da iyi gidiyor, gelişmeye ve daha iyi olmaya devam edersek kesinlikle şampiyon olabiliriz. Kendi hedefime gelirsek LCS’teki ilk yılımda 2 mevsimde de en iyi 3 ormancıdan biri olarak seçildim. En iyi ormancı ve MVP ödülünü almak istiyorum. Kendime güveniyorum ve kesinlikle alabileceğimi düşünüyorum, bu yıl umarım benim ve 100T için güzel bir yıl olur.

 

 

İfade İle Yorumla

88
138
12
6
2
7
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir