CoreJJ: Her zaman daha fazlasını istiyorum

Please log in or register to like posts.
Haberler

LCS temsilcisi Team Liquid ile LPL temsilcisi Invictus Gaming’in karşılaştığı ve Team Liquid’in büyük bir sürprize imza atarak 3-1 kazandığı serinin ardından, takımın başarılı destek oyuncusu Jo “CoreJJ” Yong-ini, Korizon ile duygularını paylaştı.

CoreJJ
(Fotoğraf: Colin Young-Wolff/Riot Games)

Tebrikler, Invictus Gaming’i yenerek League of Legends tarihinin en büyük sürprizlerinden birine imza attınız. Bize neler hissettiğini söyle.
CoreJJ: Kazandıktan sonra çok iyi hissettim çünkü Yaz Mevsimi’nden itibaren, aldığımız galibiyetlerden sonra “sürpriz” kelimesini duymayacağım. Bunun LCS’te oynamayı çok ilginç hale getireceğini düşünüyorum.
Rakibiniz grup aşamasında çok iyi sonuçlar almıştı. Maç öncesinde gergin miydiniz?
CoreJJ: iG karşısında yakın geçen ve kazanmamız gerektiğini düşündüğümüz maçlar olduğu için, gerilmek yerine kendimize daha fazla güvenerek oynayabildik.
Alt koridorda agresif oyunlar yaptınız, takımınızın galibiyetlerine katkısı olan koridor üstünlüğünü aldınız. Bugünkü seri öncesinde antrenmanlar nasıl geçti?
CoreJJ: Hazırladığımız tüm tercihleri göstermek yerine, genellikle oynadığımız şampiyonları çok oynadık. Seri öncesinde, “aslında düşünürsek, biz daha iyi oynuyoruz” kafa yapısına sahiptik. Bunun da yardımı oldu.
MSI’da ilk defa Alistar görebildik. Daha önce hazırlandığın bir şampiyon muydu yoksa normalde de oynadığın bir şampiyon mu?
CoreJJ: Evet. Alistar, Kuzey Amerika’ya transfer olduktan sonra sıklıkla oynadığım bir şampiyon oldu. Onu seçme konusunda çok tartıştık ancak Baolan onu ilk maçta seçince, sonrasında ben de fazla düşünmeden seçtim.
Diğer merak ettiğimiz konu ise Lux. Bu seçimin arkasındaki hikaye nedir?
CoreJJ: Orta koridor oyuncumuz Jensen, Lux oynamak istediğini ve rakibe karşı iyi olduğunu söyledi, bu yüzden seçtik.
Lux’ın güçlü yanları nedir?
CoreJJ: LCS finalinin ikinci maçını tekrar izlerseniz, iyi bir fikir edinebilirsiniz. Sanırım biz de onu izledikten sonra fark ettik.
Bu final, Doublelift’in ilk uluslararası turnuva finali olacak. Kuzey Amerika taraftarlarına göre, bunu başarmasında senin payın çok büyük. Taraftarlarınıza herhangi bir mesajın var mı?
CoreJJ: Beni, takımımı ve Doublelift’i desteklediğiniz için size teşekkür ediyorum. Bu bir son değil. Bu bir son olmayacak, size çok daha harika oyunlar göstereceğiz. Teşekkürler.
Önünüzde sadece final karşılaşması kaldı. G2 ve SKT arasından hangisi ile karşılaşacağınızı düşünüyorsun?
CoreJJ: Momentumun onlardan yana olması, harika oyunculara sahip olmaları ve çok iyi bir takım olmaları nedeniyle, SKT’nin finale çıkacak takım olduğunu düşünüyorum.
Son olarak eklemek istediğin bir şey var mı?
CoreJJ: Daha önce söylediğim gibi, böyle biterse çok üzücü olur. Her zaman daha fazlasını istiyorum ve finalde rakibimiz kim olursa olsun, ona karşı iyi oynamak istiyorum.
Kaynak: https://korizon.net/corejj-on-the-tls-mentality-before-their-match-against-ig-before-the-series-we-had-the-mindset-of-hey-looking-at-it-we-play-better/

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir