Dark Passage'da Hatchy, Kirei ve Humanoid ile yollar ayrıldı

Please log in or register to like posts.
Haberler

Dark Passage, yabancı oyuncuları ve koçuyla yollarını ayırdı. Takım sahibi Ertuğ Okçuoğlu, DP’nin yarı finalde elenmesiyle birlikte kontratların sona erdiğini duyurdu. Takımın fan sayfasında açıklamalar yapan Okçuoğlu, gelecek yıl da aynı isimlerle masaya oturulabileceğinin altını çizdi. Öte yandan takımın 2019’da geçilecek yeni ortaklık yapısında yer almak adına başvuru yaptığı da dile getirildi.
Dark Passage’ın yaz mevsimi, yarı finalde alınan 3-0’lık Royal Bandits mağlubiyetinin ardından sona ermişti.

Ertuğ Okçuoğlu’nun yaptığı açıklamanın tam hali şu şekilde:
“Kafa karışıklıklarını düzeltmek adına bu açıklamayı yapmak istedim. League of Legends takımımız sezonu kapattı, Kirei, Humanoid ve Hatchy’nin kontratları elenmemiz ile beraber sona erdi. Şu an burada bizimle yapabilecekleri başka bir şey yok. Bu yüzden ülkelerine geri dönecekler. Belki dinlenecekler belki de Avrupa’daki turnuvalarda oynayacaklar. Yeni sezon yaklaştığında ise tekrar görüşeceğiz, konuşacağız.
Yeni sezonda, bildiğiniz gibi, Şampiyonluk Ligi “Partnerlik” sistemine geçiyor. Tıpkı bu sene NA LCS’de uygulandığı ve gelecek sene EU LCS’de uygulanacağı gibi VFŞL’de de takımlar başvuru üzerine seçilecek. Dark Passage olarak biz de başvurumuzu yaptık. 2019 kadromuz ve akademi takımı ile ilgili yapacağımız çalışmalar lige dahil olduktan sonra netlik kazanacak. Elimizden geldiğince hem ana kadromuzda hem de akademi takımımızda hırslı, azimli, saygılı, mental olarak sağlıklı, genç ve yeni yüzlere yer vermeye çalışacağız.

Yeni sezonda her zamandan fazla desteğinize ihtiyacımız olacak. Şunu lütfen unutmayın sizin mutsuz olduğunuz yerde bizde mutsuzuz. Hem takım hem de taraftar olarak hedeflerimiz ortak; her zaman savaşan, çalışan ve elinden gelenin en iyisini yapan bir Dark Passage görmek!”

 
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir