Dedikodu: MAD Lions, EU LCS'in yeni takımı olabilir

Please log in or register to like posts.
Haberler

İspanya çıkışlı espor takımı MAD Lions, 2019 Sezonu’yla birlikte ortaklık sistemine geçecek olan EU LCS’in yeni takımı olacak gibi görünüyor.
Kısa süre önce tamamlanan EU Masters turnuvasını kazanan takım, uzun süredir İspanya ligi LVP’de mücadele ediyor ve başarılı bir performans sergiliyordu. İspanya çıkışlı organizasyonlar arasında en iyi yönetimlerden birine sahip olarak görülen MAD Lions’ın koçluğunu da eski profesyonel ormancı Araneae yapmıştı.

Mad Lions yöneticisi Araneae
Mad Lions yöneticisi Araneae

Dün gelen 2 haber, MAD Lions’ın EU LCS’e alındığına dair dedikoduları artırdı. İlk önce espor organizasyonu aAa’in websitesinde Fransızca olarak çıkan makalede “EU LCS’e alınan 10 takım” arasında gösterilen kulüp, ardından Alvar Araneae’nin Twitter üzerinden yaptığı “Mad Lions’taki koçluk görevimi takımın idari yöneticisi olmak için bırakıyorum. Önümde büyük bir süreç ve zorlu bir macera olacak.” açıklaması, MAD Lions’ın lige alınan ekipler arasında olduğu konusundaki düşünceleri doğrular nitelikte.
Şu ana kadar EU LCS’e lig içinde yer alan 5 takımın ve dışarıdan gelen 1 takımın katılacağı garantilenmiş gibi gözüküyor. Kalan 4 takım için birçok iddia var. Takımlar belli oldukça Esporin üzerinden sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.
https://www.youtube.com/watch?v=6ILJzCkktjw

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir