Dedikodu: SKT yeni sezon için Smeb ve Peanut'ı alabilir

Please log in or register to like posts.
Haberler

Kore’nin efsane takımı SKT, bu yıl Dünya Şampiyonası’na katılamamasının ardından radikal kararlar alabilir. Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo’ya atılan bir gönderi, bu haberleri doğrular nitelikte.
Şu an sadece dedikodu aşamasında olsa da, Worlds’ün sona yaklaşmasıyla birçok transfer dedikodusu ortaya çıkmaya başladı. Bu dedikodulardan ilki SKT’nin Smeb ve Peanut’ı transfer etme ihtimaliyle ilgili. Hem Çin hem de Kore ligleri için birkaç dedikoduyu içeren Weibo gönderisinde, yeni sezonda LCK’in karışacağı ve Smeb’in kt Rolster’dan ayrılarak SKT’ye gideceği, Peanut’ın ise KING-ZONE’u bırakarak eski takımına döneceği iddia edildi.
 


Bilgilerin kaynağının kesin bilgiye sahip olduğu doğrulanamadı, ancak bu dedikoduları çıkaran LPL muhbiri aynı zamanda Çin ligiyle ilgili de bazı dedikodularda bulundu.
Bu transfer dedikodusu üzerine Smeb’in eskiden söylediği “SKT’de yer almaktansa SKT’yi yenebilecek bir takımda olmayı yeğlerim” sözü de tekrar gündeme geldi. League of Legends’ta transfer sezonu Kasım ayında açılacak, dünya üzerindeki çoğu oyuncunun kontratı 19 Kasım’da sona eriyor.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir