DP Hatchy: Royal Bandits dişli bir rakip, ancak onları yenmesi imkansız değil

Please log in or register to like posts.
Haberler

Dark Passage-HWA Gaming’in çeyrek final mücadelesi sonrası koç Hatchy, Dark Passage’ın taraftar grubunda seri ile ilgili yorumlar yaptı biz de bunu sizler için Türkçe’ye çevirdik.

Hatchy’nin Açıklamaları:

“Evet, çeyrek finaller için daha uzun bir mesaj vakti. Öncelikle, oyunların hepsinde seçim-yasaklama ekranını rakipten iyi geçirdik. Hem kırmızı hem de mavi taraf için hazırladığımız stratejiler gayet iyiydi. İlk oyunu kolayca aldık. İkinci oyunda erken oyunu yavaş oynadık ama takım kompozisyonumuzun daha iyi olduğunun farkındaydık ve oyunu kazanmak için erken oyundan sağ çıkmamız yeterli oldu.
3. oyun bir felaketti. Gereğinden fazla kendimize güvendiğimizi ve kesinlikle odaklanamadığımızı düşünüyorum. Oyunu kazanmamız için gereken her şeye sahiptik ama Kirei birçok kötü tercih yaptı. Bana göre bu onun hem bu mevsimdeki en kötü oyunuydu hem de yakalamak istediği tempoyu yakalayamadığı tek oyundu. Zaten kendisi de bunu oyun sonu röportajında itiraf etti. Yapmaya karar verdiği bütün invade’ler çok kötüydü. Ancak bu, mevsim boyunca kötü kararlar verdiği ilk ve tek oyundu. Diğer 4 oyunun tamamında harika oynayarak ve iyi kararlar vererek oyunu taşıdı.
hatchy
4. oyunda takım kompozisyonumuzda birkaç ayarlama yaptık, bu sefer çok daha güvenliydi. HWA çok garip bir oyun planı uyguladı, Camille rahat minyon biçebilsin diye bize tüm kuleleri verdiler. Bu en üzüldüğüm ve en çok hayal kırıklığına uğradığım maçtı. Oyunu çok iyi oynamıştık ve karşı takımın tek kazanma koşulu Baron almaktı. Gragas’ın içeri girmesine izin verdik ve bu korkunç bir hataydı. LongB Baron çukurundan daha erken çıkıp Gragas’ı karşılamalıydı, böylece kolaylıkla Baron alabilirdik. Maçı çok kötü fırlattık ve büyük bir hayal kırıklığı içerisindeyim.
5. maçta yine iyi bir oyun geçirdik, bazı anlarda iletişimde problemler yaşadık. Panky bazen gidilmesi istenen yere gitmedi ama erken oyunda çok net bir biçimde üstündük.
Oyuncuların problemlerinden biraz bahsettim ancak ben de hatasız değildim. Çok daha iyi hazırlanıp, daha iyi seçim/ yasaklamalar geçirmemize rağmen kendimden şüphe ettim ve oyunculara gereğinden fazla güvendim. Eğer Revanche yedeğe çekilmemiş olsaydı 3-0 yenebilirdik. Pbd daha iyi bir oyuncu olduğu için değil, mavi tarafta planım Cassiopeia yasaklamakken, oyuncuların Pbd’nin otp Pyke oyuncusu olduğunu söylemesi üzerine onlara güvenip Cassio yerine Pyke yasakladığım için. Bu benim hatamdı, daha kararlı olup doğru olduğuna inandığım şeyi yapmalıydım.
telracS şahane bir Cassiopeia oyuncusu ve bunu biliyordum, Rakan’ımızı çok iyi kontraladı. 5. oyunda takımımız için en iyi olanı biliyordum ve işe yaradı.
hatchy
Güçlü mentalitemizi gösterdik ve inandığımız şeyi oynadık. Uygulamamız her zaman en iyisi değildi ancak bunu yarı finallere kadar düzeltebiliriz. Bu gönderiyi okuduğunuz için teşekkürler, yine de galibiyetten mutlu olduğunuzu umuyorum.
Mevsimin koçu olarak sizi hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm. Bu seriyi çok daha rahat kazanabileceğimizin farkındayım. Her ne kadar sonuçlar bunu göstermese de HWA’dan çok daha iyi olduğumuzu biliyorum. Royal Bandits dişli bir rakip ancak onları yenmesi imkansız değil. Yine de HWA’dan çok daha zor olacak, bize şans dileyin!”

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir