DP, HWA ve RBE'nin yeni yedekleri belli oldu!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Kadroların kilitlenmesiyle birlikte takımlardaki isimler de belli oldu. Esporin olarak kadro kilit tarihinden önce tüm değişiklikleri duyurmayı başardık, fakat bazı yedek oyuncuları duyurmamız mümkün olmadı.
Bugün kontrat veritabanının güncellenmesiyle birlikte Dark Passage’ın, HWA GAMING’in ve Royal Bandits’in yedek oyuncuları belli oldu.
Dark Passage yedek olarak daha önce Supera nick’iyle bildiğimiz, Kuzey Amerika’da yaşayan ve orada Challenger seviyesine yükselen 17 yaşındaki nişancı Emre Tanyeri ile anlaştı. Emre, Türkiye’ye transfer olmasıyla nick’ini de değiştirerek Snitch yaptı.


Mevsime iki yeni transferle giren HWA GAMING de yeni bir yedek oyuncu transfer etti. Genç bir destek oyuncusuyla anlaşan takımın yedek kadrosunda bu mevsim Alihan “Pbd” Ocaklı bulunacak.
Son olarak Royal Bandits de Korpse’un Beşiktaş’a gitmesi ve Closer’ın as kadroya yükselmesiyle doğan yedek ihtiyacını Rau ile giderdi. Yıllardır sahnede olan orta koridor oyuncusu Rau, uzun zaman sonra yeniden VFŞL’de yedek olarak kendine yer buldu.
Bu değişikliklerle birlikte VFŞL 2018 Yaz Mevsimi’nin kadroları kilitlenmiş oldu. Ligle ilgili tüm gelişmeleri Esporin.com’dan duyurmaya devam edeceğiz.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir