Easyhoon Vici Gaming’den ayrıldı

Please log in or register to like posts.
Haberler

Güney Kore’li orta koridor oyuncusu Lee “Easyhoon” Ji-hoon, Vici Gaming ile yollarını ayırdı.
Easyhoon
Vici Gaming’in resmi Weibo hesabından yaptığı açıklamayla Easyhoon’un sözleşmesinin sona erdiğini ve oyuncunun takımdan ayrıldığını duyurdu. Böylece oyuncunun üç yıl süren Vici Gaming macerası sona ermiş oldu.
VG Easyhoon
Vici Gaming oyuncunun ayrılışıyla alakalı olarak şu açıklamayı yaptı:
2015’ten 2018’e, 3 yıl boyunca, Easyhoon bizim kurtarıcımızdı, kardeşimizdi ve yol gösterenimizdi. Onu hep hatırlayacağız.
SKT ile 2015 Dünya Şampiyonası’nı kazanan Easyhoon, kupayı kaldırmasından kısa bir süre sonra Vici Gaming’e transfer olmuştu. LPL’deki serüveni LCK’deki kadar başarılı geçmedi. Vici Gaming, rekabet seviyesinin yüksek olduğu ligde üst sıralarda yer bulmakta zorlandı. 2017 Bahar Mevsimi’nde alt lige düşerek, 2018 Bahar Mevsimi’nde LPL’de yer alabilmek için ikinci ligde mücadele etti. Yaz Mevsimi’nde yedeğe çekilen oyuncu, yerini Choo “FireRain” Hwa-woo bırakmış ve mevsim boyunca sadece 1 maçta oynama fırsatı bulabilmişti.
Easyhoon’un takımdan ayrılmasıyla, Vici Gaming’in orta koridorda bir alternatifi kalmamış oldu. Temmuz ayında, ülkemizde BeykentUni YouthCREW forması giymiş olan Shin “Coco” Jin-yeong transfer edilmiş ancak iki ay sonra takımdan gönderilmişti. Böylece 2019 sezonu öncesinde takımın kadrosunda orta koridor olarak sadece FireRain kalmış oldu.

 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir