Echo Fox Fenix ile yollarını ayırdı

Please log in or register to like posts.
Haberler

NA LCS takımlarından Echo Fox bugün orta koridor oyuncusu Jae Hoon “Fenix” Kim ile yollarını ayırdı. Fenix kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamayla artık serbest bir oyuncu olduğunu açıkladı. Echo Fox’a kendisine verdiği fırsat için teşekkür ederken, hala yeteneklerine güveninin tam olduğunu da ekledi.
https://twitter.com/midfenix/status/1021820800674873344?s=21
Fenix daha önce Jin Air Falcons, Team Curse, Team Liquid ve Gold Coin United gibi takımlarda oynamıştı.
Bu haberin ortaya çıkmasından bir gün önce Henrik “Froggen” Hansen’in attığı bir tweet, Froggen’in Echo Fox orta koridorunda oluşan boşluğu doldurabileceği söylentilerine sebep olmuştu. Froggen daha önce Echo Fox’un NA LCS’e katıldığı ilk yılda takımın orta koridor oyuncusu olmuştu.


Froggen attığı tweet’te Kopenhag’a vizesini almak için gideceğini ve yakında tekrar Amerika’da olacağını açıkladı. Echo Fox’un sahibi Rick Fox’un Froggen’a olan sevgisi ve takımda orta koridor rolünde bir boşluk açığa çıkması sebebiyle de Froggen’ın eski takımına tekrar katılacağı söylentileri kaçınılmaz oldu.
Froggen geçmişte CLG.Europe, Evil Geniuses, Alliance, Elements, Echo Fox ve Origen gibi takımlarda oynamıştı. 2014 Yaz Mevsimi’nde Alliance ile EU LCS şampiyonluğu ve 2018 Bahar Mevsimi’nde Origen ile European Masters Kupası şampiyonluğu bulunuyor.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir