EDG Clearlove: kt Rolster zorlu bir rakip olacak

Please log in or register to like posts.
Haberler

Team Liquid karşısında rahat bir galibiyet alan EDG’nin ormancısı Clearlove, maçın ardından InvenGlobal’a konuştu.

EDG Clearlove
Clearlove maçın ardından röportaj veriyor 

Galibiyet hakkında ne hissediyorsun?
Öncelikle, bizim takım kompozisyonumuz orta oyunda gelindiğinde çok güçlü hale gelecekti. Takım savaşlarına başladığımızda, Scout’un Azir’le çok iyi oynadığını gördüm ve maçı kazanacağımızı anladım.
Ormanda tercih edebileceğin birçok şampiyon vardı, neden Nocturne’ü diğerlerine tercih ettin?
Ormana birkaç yasaklama gelmiş olmasına ve birçok seçeneğim olmasına rağmen, şampiyon havuzundan kalanlar arasında Nocturne’ü seçtim çünkü kendimi onunla rahat hissediyorum. Nocturne’ü seçme nedenim bu.
Üst koridorda Sion’un Durdurulamaz Hücum’undan, Nocturne’ün Paranoyası ile kaçmayı başardığında, savaşı EDG lehine değiştirdin. Bunu bilerek mi yaptın?
Sion’un Işınlan attığı yer çok iyiydi. Dürüst olmam gerekirse, Sion’dan Karanlık Örtüsü(W) ile kaçabilirdim. Buna rağmen Paranoya ile kaçmanın daha faydalı olacağına karar verdim.
Team Liquid Kuzey Amerika’nın 1. seri başı. Onlarla karşılaştıktan sonra, Team Liquid ve Kuzey Amerika hakkındaki görüşlerin nedir?
Bugünkü maçtan önce Team Liquid’in bazı maçlarını izledik. Bence Team Liquid erken oyunu çok iyi oynuyor. Oyun orta ve geç safhaya geçtiğinde, TL’in makro oyun ve takım savaşları konusunda sorunları var.
EDG’nin bir sonraki rakibi kt Rolster olacak. kt, Güney Kore’nin son umudu olarak görülüyor. Onlar hakkındaki düşüncelerin ne ve Score’a karşı neler hazırladın?
kt Rolster, Güney Kore’nin 1. seri başı, karşısında durmak için zor bir takım olduklarını biliyorum. Maçın sonucu yaptığımız hataların sayısına göre belli olacak. Score’a gelince, onun tecrübesi ve oyun tarzı bana çok benzer. Yarın kt ile oynayacağımız karşılaşma, hem oynaması hem de izlemesi güzel bir maç olacak.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir