EDG’de NoFe dönemi sona erdi

Please log in or register to like posts.
Haberler

Edward Gaming, Güney Koreli koçu Jeong “NoFe” No-chul ile yollarını ayırdı.
NoFe
2018 Dünya Şampiyonası çeyrek finalinde EDG’nin Fnatic’e yenilmesinin ardından takımda taşlar yerinden oynadı ve NoFe görevinden ayrılmaya karar verdi. Tecrübeli koç Facebook sayfasından şu açıklamayı yaptı:
İki yıl önce, büyük umutlar ve endişelerle EDG’ye katılmaya karar verdim. Cana yakın menajerleri ve birlikte çalışan oyuncuları görünce çok etkilenerek “güçlü ve sağlam bir takıma geldim,” diye düşündüm. Değişen çevre ve farklı bir dil sebebiyle bazı zorluklar yaşadım ama çok sıkı çalışan yardımcı ekip, sıcak ve çalışkan oyuncular sayesinde kolayca uyum sağladım.
EDG’yi seven ve destekleyen taraftarların beklentilerini karşılamaya çalıştım ama ilk sekizden daha iyi bir derece elde edemedim. Beni destekleyen taraftarlardan tüm samimiyetimle özür diliyorum.
Dünya Şampiyonası maceramızın sonlanmasının ardından, takımdan ayrılmanın zamanının geldiğine karar verdim. EDG’deki çalışma arkadaşlarıma anlayışları ve destekleri için çok teşekkür ediyorum.
İki yıl boyunca beraber çalıştığım ve gelişimleri izlediğim oyuncularımla çok gurur duyuyorum. Bu sene sadece ilk sekize çıkabilmiş olsalar da, bu konuda endişelenmiyorum çünkü önümüzdeki yıl EDG çok daha güçlü olacak. Onlara başarılar diliyorum.
Bana inanan ve destek veren tüm sevenlerime teşekkür ediyorum.
Kariyerine MVP Blue’da ormancı olarak başlayan NoFe, bir sezon da Najin White Shield’da oynadıktan sonra koç olmaya karar verdi. 2014 yılının sonlarında katıldığı ROX Tigers’ta üç yıl geçirdi ve bu süre zarfında LCK 2016 Yaz Mevsimi ve 2016 KeSPA Kupası şampiyonluğu yaşadı ve 2015 Dünya Şampiyonası’nda final, 2016 Dünya Şampiyonası’nda yarı final gördü.
Ardından Edward Gaming’e geçen NoFe, takımıyla LPL 2017 Yaz Mevsimi şampiyonluğu yaşamayı başardı.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir