fabFabulous: "Bir yere gittiğim yok."

Please log in or register to like posts.
Haberler

Bahçeşehir SuperMassive’in bugüne kadar sayısız başarıya ulaşan üst koridor oyuncusu Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya ile şu anki durumu hakkında kısa bir röportaj yaptık.
2013 yılından beri as oyuncu olarak oynuyordun. Bu sene lige yedek olarak başladın. Bu karar nasıl alındı?
fabFabulous: Yedek olma kararım başta koçlar olmak üzere takım olarak alındı diye düşünüyorum.
Alınan bu karar seni olumlu mu olumsuz yönde mi etkiledi? Yani, daha çok hırslanmanı mı sağladı, yoksa biraz daha mı düşüş yaşamana sebep oldu?
fabFabulous: Bence bu karar nasıl algıladığıma bağlı olarak hem olumlu hem olumsuz etkiliyor ama ben daha çok oyunumu oynayıp elimden geleni yapmaya odaklanıyorum.
İlk hafta takımla beraber maçlara çıkan Luana’nın performansını nasıl buldun? Bilgi alışverişi yapıyor musunuz?
fabFabulous: Bence Luana’nın performansı iyiydi. Daha yeni yeni takımla çalışmaya başladığından tamamen alışması zaman alacaktır ama zamanla iyiye gidecektir.
Hayranlarından veya izleyicilerden ilk haftada kadroda bulunmamana dair nasıl tepkiler geldi?  Bunlar seni motive ediyor mu?
fabFabulous: Oldukça karışık mesajlar aldım, hem negatif hem pozitif. Bunlardan pozitif olanlara odaklanıp elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
fabFabulous
Geri dönmek için ne gibi antrenmanlar yapıyorsun?
fabFabulous: Geri dönmek derken de aslında bir yere gittiğim yok. Normal tekli dereceli oynamaya devam ediyorum, takım antrenmanlarım da devam ediyor.
Profesyonel oyunculuğu bıraktıktan sonra aklında bir plan var mı?
fabFabulous: Oyunculuğu yakın bir zamanda bırakmayı düşünmüyorum. Bu yüzden sonrasını düşünmüyorum.
Wolf’un takıma katkısı nedir? SnowFlower’lı döneme kıyasla ne farklar var?
fabFabulous: Bence SnowFlower daha agresif bir oyuncuydu, Wolf ise daha kontrollü bir oyuncu. Bu konuda daha fazla bir şey söylemek istemem, ikisi de çok çok iyi oyuncular ve Türkiye’nin gördüğü en iyi iki destek oyuncusu onlar.
Elwind, Thaldrin gibi oyuncular bıraktıktan sonra birçok Türk üst koridor oyuncusu lige katıldı. Yeni üst koridor jenarasyonu hakkında ne düşünüyorsun?
fabFabulous: Yeni üst koridor jenerasyonu tecrübesiz bence. Henüz tam nasıl oynadıklarından emin değilim, zaman içinde izleyip yorum yapmadan önce ne yaptıklarını ve yapacaklarını daha çok görmek istiyorum.
fabFabulous
Uluslararası arenada bir türlü başarı sağlayamayışımız konusunda ne düşünüyorsun? Sence sebepleri neler?
fabFabulous: Bu konuda yorum yapmamayı tercih ederim.
LoL’ün yeni oyun modu “Taktik Savaşları” için ne düşünüyorsun? Sence ayrı bir mod olarak espora dönüşebilir mi?
fabFabulous: Yeni modu görmek lazım önce ama oyunun rastgele başarı seviyesi ne olur ona bağlı biraz. Oyunun oynanışında şans faktörü çok fazla olacaksa, espor veya rekabetçi bir oyun olarak çok sağlıklı olacağını sanmıyorum. Onun dışında bence her türlü eğlenceli turnuvaları olabilir.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir