fabFabulous ESPN'e konuştu: Bizden korkmalılar

Please log in or register to like posts.
Haberler

2018 Dünya Şampiyonası’na fırtına gibi giriş yapan ve ilk gün oynadıkları iki maçını da kazanan Bahçeşehir SuperMassive’in yıldız üst koridor oyuncusu Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya, ESPN’den Tyler Erzberger’a düşüncelerini aktardı.
FabFabulous
İlk günkü performansımızdan dolayı çok mutluyuz. G2 karşısında kazanmayı bekliyorduk ama bu kadar temiz olmasını beklemiyorduk. Onlar karşısında bu kadar temiz kazanınca, ön eleme grubundan birinci sırada çıkma konusunda kendimize güvenimiz arttı. Çok iyi hissediyoruz.”
G2’nun üst koridoru, ormancısı ve orta koridoru çok güçlü ve belki de Avrupa’nın en iyisi. O yüzden biraz korkmuştuk. Korkmak demeyelim, onlardan çekinmedik ama onlara çok saygı duyduk. Buradaki her takım bölgesinin şampiyonu olarak Worlds’e geldi, o yüzden hepsine saygı duyuyoruz. G2’yu grubumuzda istemiyorduk ama buraya gelmek için çok çalıştık, o yüzden kazanabileceğimizi biliyorduk. Kazanmak bizi çok rahatlattı.
Hjarnan ve Wadid’in zayıflıklarını direkt olarak kullanabileceğimizi düşünmemiştik ama onların alt koridorunun diğer koridorlarından daha zayıf olduğunu düşündük. Kendi oyunumuzu oynamaya çalıştık ve kazandık.”
Türkiye kazanmak için çok hırslı. Bizden korkmalılar. Kazanmak için her şeyi yapacağız. Kazanmak için çok çalışacağız. Bence bizden korkmalılar. Yeterince iyiyiz. Bence her takımı yenebiliriz. Eğer iyi bir günümüzdeysek, diğer herhangi bir takımı yenebiliriz.
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir