Fastlegged: Uzun vadeli hedefim bir mevsim VFŞL’de oynamak ve LEC’ye gitmek.

Please log in or register to like posts.
Haberler

Kuzey Avrupa ligi NLC takımlarından Resolve’da destek pozisyonunda oynayan temsilcimiz Fastlegged ile bir röportaj gerçekleştirdik. 

Röportaj ve Çeviri: Hasan Ege Karıksız

Düzenleme: Sıla Öz

 

 

Selam Fastlegged, bu röportaj için teşekkür etmek istiyorum öncelikle. İlk olarak Resolve’un NLC performansı hakkında yorum yapmak ister misin? 2-4 çok kötü gözükmüyor, geri gelmek için yüksek bir şansınız var. Bunun yaşandığını görecek miyiz?

 

Bence oyunu nasıl oynamamız gerektiğini düşünürsek toparlanabiliriz. Çok fazla hata yapıyoruz ve sadece onları düzeltmemiz gerekiyor, bunu yaparsak kazanacağız.

 

Senin gibi Türk vatandaşlığı da olan çifte vatandaş Kaylem ve Türk espor topluluğunca iyi bilinen tecrübeli oyuncu Achuu ile beraber oynuyorsun. Onlarla oynamak nasıl bir his? Achuu ile birlikte oynamak sana bir oyuncu olarak veya bir insan olarak neler katıyor?

 

Kaylem ile beraber oynamak harika çünkü o da benimle aynı durumda ve çok genç, bu yüzden onun motivasyonunu görmek çok güzel. Achuu’yla oynamak da çok iyi çünkü çok tecrübeli ve ondan öğreneceğim çok şey var. 

 

Avrupa yerel liglerinde uzunca bir süre oynadın ve daha sonra SuperMassive Akademi’ye katıldın. VFŞL’de de bir süreliğine oynadığına tanıklık ettik. Bunların ardından VFŞL’den ayrılıp NLC’de yeni bir maceraya atıldın. Bunların altında yatan sebep neydi? VFŞL’de oynamakla ilgili ne düşünüyorsun? Gelecekte geri dönecek misin?

 

NLC’ye geri dönmemin asıl sebebi aldığım en iyi teklif buradan geldiği içindi. VFŞL’ye geri dönmeyi çok isterim, umarım gelecek yıl herhangi bir takıma gelebilir ve Worlds’e gidebilirim.

 

SuperMassive/SuperMassive Akademi’de oynamak ve Zeitnot’la oynamak seni geliştirdi mi veya hangi yönlerden geliştirdi?

 

Zeitnot ile oynamak aynı Achuu’da olduğu gibi çok iyi oldu çünkü çok tecrübeli bir oyuncu. Bana oyunla ilgili çok şey öğretti ve sadece onu izleyerek bile oyunu öğreniyordum.

 

Kısa vadeli ve uzun vadeli planlarını bizimle paylaşır mısın? Kısa vadede Resolve ile hedefiniz ne, sizi EU Masters’ta görecek miyiz? Uzun vadede sıradaki adım ne? Yerel liglerde oynamaktan memnun musun yoksa hedefin büyük mü, LEC’yi mi hedefliyorsun?

 

Resolve ile kısa vadeli hedefim EU Masters’a gitmek ve Avrupa yerel liglerindeki en iyilere karşı nasıl oynadığımı göstermek. Uzun vadeli hedefim ise bir mevsim VFŞL’de oynamak ve LEC’ye gitmek.

 

Son olarak, Türkiye’deki sevenlerin ve genel olarak Türk espor topluluğu için söylemek istediğin bir şeyler var mı?

 

Beni Türkiye’nin dışında bile takip eden Türk destekçilerime teşekkür etmek istiyorum ve VFŞL’ye döndüğümde beni desteklemeye devam edeceklerini umuyorum!

İfade İle Yorumla

1
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir