Freeze Royal Bandits ile kontratının bittiğini açıkladı

Please log in or register to like posts.
Haberler

TBF finalisti Royal Bandits’in başarılı nişancısı Freeze, bugün attığı tweet’te Royal Bandits ile kontratının sonlandığını açıkladı. Daha önce de Abbedagge Royal Bandits ile yollarını ayırdığını açıklamıştı.


Freeze’in açıklamaları şu şekilde:
“Bugünden itibaren Royal Bandits ile kontratım sona erdi.
Bugüne kadar onlarla yaşadığım başarılar: Rift Rivals 1.liği, lig aşaması 1.liği, TBF’de 2.lik oldu. Oyuna verdiğim kısa bir aradan sonra profesyonel bir şekilde oyuna geri dönmek harika hissettirdi. Royal Bandits ile bu maceranın bir parçası olduğum için çok müteşekkirim ve Abbedagge, Closer, Broken, Dumble, Enatron ve Mert’e tekrar teşekkür ediyorum. Kısa bir sürede yakın arkadaşlarım haline geldiniz ve sizinle oynamayı çok seviyorum.
Oynadığım 2 sene içinde arkadaşlığın bir takım için ne kadar önemli olduğunu anladım. Hem insan olarak hem de bir oyuncu olarak olgunlaştım. H2K’den ayrıldığım andan itibaren takımım için bir lider olarak genç oyunculara rehberlik etmeye çalıştım ve bu konuda çok iyi iş çıkardığımı düşünüyorum. Fakat tekrar kendime odaklanmaya başlayıp en iyi nişancılar arasında gösterilmek istiyorum. Beni sevmeyen oyuncuların davranışlarım hakkında çıkardıkları dedikodulara sorgulamadan inanıyorsanız bunun hakkında bir şey yapamam ama gerçeği öğrenmek isterseniz H2K’den ayrıldığımdan itibaren oynadığım takımlardaki personellere ve oyunculara sorabilirsiniz.
Son 2 sene içinde oyunculardan ve koçlardan yaşlı olduğum için yerime daha genç birini almak isteyeceklerini birçok kez duydum. Bu konuya da tamamen saçmalık olduğunu düşündüğüm için değinmek isterim. Diğer oyunlarda, özellikle daha çok refleks gerektiren oyunlarda, 30 yaşına gelmelerine rağmen oynayan oyuncular var. Oyunu bırakmak gibi bir niyetim yok, başaramayacağımı söyleyen insanlara kulak asmaya hiç niyetim yok. Çok tecrübem var ve bunu iyi kullanacağım.
Önümüzdeki 2 ayda kendimi geliştirmeye odaklanıp kelimelerle değil icraatlerle herkese ne kadar iyi bir oyuncu olduğumu kanıtlayacağım.
Desteğiniz için teşekkür ederim.”
Kendini kanıtlayarak EU LCS’e dönmek istediği bilinen Çek oyuncu, bu yıl VFŞL’de Taraftar Özel Ödülü’nü kazanmıştı.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir