Frozen'dan ayrılık mesajı, oyuncu takım arıyor

Please log in or register to like posts.
Haberler

1907 Fenerbahçe’nin yıldız orta koridor oyuncusu Kim “Frozen” Tae-il, takım arayışına girdiğini duyurdu.
Frozen
Güney Koreli orta koridor oyuncusu 1907 Fenerbahçe’ye, takımın kurulduğu Aralık 2016’da katılmış ve oynadığı 2 sezon boyunca iyi bir performans göstermişti. Takımıyla Şampiyonluk Ligi 2017 Yaz Mevsimi’ni kazanmış ve 2017 Dünya Şampiyonası’nda gruplara kalma başarısı göstermişti. 2018 yılında takımın başarısız performansının ardından, isim vermeden bazı oyuncuları hedef göstermişti. Oyuncu dün sosyal medya hesapları aracılığıyla takım aradığını şu sözlerle duyurdu:


“Merhaba. Ben 1907 Fenerbahçe’nin orta koridor oyuncusu Kim “Frozen” Tae-il.
Bir süredir durumum hakkında güncelleme yapmamıştım.
1907 Fenerbahçe ile sözleşmem devam ediyor. Buna rağmen, Şampiyonluk Ligi ekipleri dışındaki organizasyonlarla görüşme izni aldım.
Transfer olabileceğimi açıklamak benim için çok önemli. Bu benim için sıradaki büyük meydan okuma olabilir ve kendimi kanıtlama isteğim var.
Oyuncuların ve organizasyonun ortak hedeflerinin olduğu, kafamın uyuştuğu mücadeleci oyuncularla oynamak istiyorum. Şartları görüşmek ve gerekirse denemelere çıkmak istiyorum. Lütfen bana Facebook Messenger, Twitter ya da email yoluyla ulaşın.
Teşekkürler.”
Oyuncu kariyerine Alienware Arena takımında başlamış, ardından Incredible Miracle ve Longzhu Gaming’de oynamıştı. 1907 Fenerbahçe ile 2017 Yaz Mevsimi şampiyonluğu yaşayan oyuncu, 2018 yılında herhangi bir turnuva kazanamamıştı.
https://www.youtube.com/watch?v=LSSyBxRkg-4

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir