GBM: Türk taraftarlardan gruplara çıkamadığım için özür dilerim

Please log in or register to like posts.
Haberler

Bahçeşehir SuperMassive’in yıldız orta koridor oyuncusu GBM, 2018 Dünya Şampiyonası’ndan elenilmesi ardından InvenGlobal’a kısa bir röportaj verdi.
GBM
Talihsiz bir sonuç aldınız. Oynadığınız maçlar hakkında ne düşünüyorsun?
Çok büyük talihsizlikti. İkinci maça kadar her şey çok iyiydi. İkinci ve üçüncü maçı kaybetmemiz çok büyük bir olaydı. Elimizde olan maçları fırlatmak, takımın atmosferini çok kötü bir noktaya getirdi.
G-Rex’in orta koridor oyuncusu Candy ile koridorda oynamak nasıldı?
Candy takımıyla beraber çok iyi oyunlar yaptı. İyi oynadı.
Bahçeşehir SuperMassive VFŞL’yi domine etti. İlk yılında Dünya Şampiyonası’na gitmek nasıl bir duygu?
Bu sene düzenlenen Dünya Şampiyonası Güney Kore’de düzenlendiği için çok özeldi. Bunun yüzünden daha da üzgün hissediyorum.
Genellikle eğlenceli şampiyonlar oynuyorsun. Dünya Şampiyonası’nda bu sene gösterme fırsatı bulamadığın gizli şampiyonların var mıydı?
Sanırım hazırladığım gizli tercihlerin çoğunu gösterdim. G-Rex serisinde Ahri’nin neden iyi bir seçim olduğunu göstermiş olsam da, çok fazla hata yaptım. Şartlar elverseydi Xerath alma ihtimalim de vardı. Xerath almak çok zor. Çünkü eğer rakibiniz size karşı Irelia alırsa, koridoru başlamadan kaybederdiniz.
Dünya Şampiyonası ile ilgili tahminlerin nedir?
Bence beklendiği gibi olacak. Çin ve Güney Kore takımlarının güçleri ortada. Yine Çin ile Güney Kore arasında geçecek bir final olacağını düşünüyorum. Çin’den RNG ya da IG’nin finallere kalacağını sanıyorum. Güney Kore’den gelen üç takım da çok güçlü.
Bahçeşehir SuperMassive gruplara kalsaydı, karşılaşmak istediğin belirli bir takım var mıydı?
Gen.G. Gen.G’nin oyun tarzına baktığınızda, bizim onları yenmek için çok büyük şansımızın olacağını görürsünüz. Gen.G oyunu geç safhaya taşımayı seviyor. Biz de seviyoruz.
2018 sezonu neredeyse sona erdi. Yılın geri kalanı ve gelecekle ilgili planların nedir?
Bu yıl fena geçmedi. VFŞL’yi hem Kış hem de Yaz Mevsimi’nde kazandık. İki mevsimde de çok iyi oynadığım için, beni Türkiye’deki en iyi orta koridor olarak nitelediler. Tek pişmanlığım uluslararası arenada tüm potansiyelimi ortaya koyamamaktı. Kendimi biraz daha zorlasaydım, daha ileriye gidebilirdim.
Son olarak, dünyadaki ve Türkiye’deki hayranlarına söylemek istediğin bir şey var mı?
Beni izleyen herkese çok teşekkür ederim. Sizlere Ahri’mi gösterebildiğim için çok mutluyum. Size grup aşamasında daha iyi bir performans gösterememek büyük talihsizlik oldu.
Türkiye’deki hayranlarımdan grup aşamasına kalamadığım için özür diliyorum. Şu an hissettiğim duyguları kullanarak, önümüzdeki yıl daha iyi olacağım.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir