Bahçeşehir SuperMassive'in orta koridoru GBM'le konuştuk!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Yazarlarımızdan Can “voivod” Gürbüzer, Bahçeşehir SuperMassive’in meşhur orta koridor oyuncusu GBM’le MSI maceraları, Türkiye’yle ilgili düşünceleri ve Yaz Mevsimi’nden beklentileri hakkında bir röportaj yaptı. Bu röportaja aşağıda ulaşabilirsiniz.
Yıllar sonra ilk şampiyonluğunu kazanmak nasıl hissettirdi?
GBM: Çok iyi ve gururlu hissettirdi. Bundan sonra da Dünya Şampiyonası’na gitmek için çabalayacağım.
VFŞL’de genelde tank üst koridorları tercih ediyordunuz. MSI’daysa daha çok taşıyıcı üst koridorları tercih ettiniz. Bu değişimin sebebi neydi?
GBM: Meta o yöne doğru evrildi, biz de onu takip ettik.

Bir önceki sorudan devam edelim. EVOS maçında alt koridorunuzun her maç rakibe üstün gelmesine rağmen, üst koridor yatırımı gerektiren tercihler yaptınız. Alt koridorunuza neden Caitlyn/Morgana gibi daha baskın tercihler yapmadınız?
GBM: Aslında bunu yaptığımızı düşünüyorum.
Mevsim başında Elmas 2 olmanı herkes eleştirdi ama sen onların yüzünü kara çıkardın ve çok iyi bir mevsim geçirdin. EVOS’un orta koridor oyuncusu Warzone da sana karşı aynı argümanı kullandı, aynı şakanın MSI’da da kullanılması nasıl hissettirdi?
GBM: Bu şaka bizi seri bazında hiç etkilemedi. Aslında bu “şaka” benim gerçekten hoşuma gidiyor. Umarım ileride bütün espor taraftarları oyuncular için bu tarz şakalar üretir ve kullanır :D.
4 farklı bölgede formada giyerek bu konuda çığır açan oyunculardan biri oldun. Sence hangi bölge en iyisiydi(sosyal ve oyun anlamında)?
GBM: Buraya gelene kadar Kuzey Amerika’nın en iyi bölge olduğunu düşünüyordum. SuperMassive’le tanıştıktan sonra fikrim değişti. Takım sahiplerim ve takımım gerçekten muhteşem. Bizimle çok iyi ilgileniyorlar. SuperMassive’i işin dışında tutarsak Kuzey Amerika’nın en iyi bölge olduğunu düşünüyorum.

Geçen mevsim VFŞL’de oynayan bir çok Koreli oyuncu ayrıldı. Sence bu ligin durumunu nasıl değiştirecek ve sence SuperMassive şu anda seviye olarak nerede?
GBM: Korelilerin ligden ayrılması kesinlikle Yaz Mevsimi’ni, bizim için Kış Mevsimi’e oranla daha kolay yapacak. Buna rağmen Dünya Şampiyonası’na gidebilmek için çok çalışacağız.
Bahçeşehir SuperMassive kurulduğundan bu yana TBF’leri hep 3-0 kaybetti. Sen bu laneti kırabilecek misin?
GBM: Bu laneti kıracağımıza %99 eminim.
GBM ilk maçına yarın saat 19.00’da Royal Bandits karşısında çıkacak. Bu mücadeleyi Riot Games Twitch kanalından izleyebilirsiniz.

 
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir