Gen.G Esports'ta iki oyuncunun ayrılığı duyuruldu

Please log in or register to like posts.
Haberler

Çalkantılı geçen 2018 yılından sonra, Gen.G Esports yollarını iki oyuncusuyla ayırdı.
Gen.G
Tecrübeli ormancı ve aynı zamanda takımın kaptanı olan Kang “Ambition” Chan-yong ile orta koridor oyuncusu Lee “Crown” Min-ho’nun ayrılığı Twitter’dan yapılan bir açıklamaya duyuruldu. Takımın oyuncuların ayrılışı ile ilgili olarak yaptığı açıklama şöyle:
Gen.G LoL takımını destekleyen taraftarlara üzücü bir haberimiz var.
2016 Dünya Şampiyonası’nda ikincilik ve 2017 Dünya Şampiyonası’nda şampiyonluk kazanmamızda en önemli katkıya sahip olan Ambition ve Crown ile sözleşmelerimiz sona erdi.
Takımın kaptanı olarak geçtiğimiz 3 yılda gösterdiği aktif liderlik için Ambition’a ve 2018 Dünya Şampiyonası’nda gösterdiği güzel performans için Crown’a teşekkür ediyoruz.
Birlikte geçirdiğimiz zamanı asla unutmayacağız.
İki oyuncunun da geleceğinin parlak olduğuna inanıyoruz ve onları desteklemeye devam etmenizi istiyoruz.
Teşekkürler.”
Ambition ve Crown’ın takımdan ayrılmasıyla, Gen.G için yeni bir dönem başlayacak. 2018 Dünya Şampiyonası’nda takım ormanı daha yeni olan ormancıları Kang “Haru” Min-Seung’a emanet etmişti ve önümüzdeki sezon için yeni isimler aradığını da duyurmuştu. Crown’ın orta koridorda gösterdiği performans her sene daha da kötüye gitmişti ancak takımın başarılı döneminde gösterdiği performansları kimse unutmadı. 2019 yılında Fly’ın yanına 2. bir orta koridor alınıp alınmayacağı merak konusu.
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir