Gen.G Esports’tan ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor

Please log in or register to like posts.
Haberler

Gen.G Esports geçtiğimiz günlerde Crown ve Ambition ile yollarını ayırdığını duyurmuştu. Takımdan ayrılık haberleri gelmeye devam etti ve kulübün resmi hesabından atılan tweet ile 3 oyuncunun ayrılığı topluluğa duyuruldu.

“Merhaba, biz Gen.G Esports
Gen.G LoL takımını destekleyen taraftarlarımıza yine üzücü bir haberimiz var.
CoreJJ, Haru ve Mong ile sözleşmelerimiz sona erdi.
Worlds 2017’nin kazanılmasında büyük rol oynayan ve Worlds 2018’de üst derece destek oyunlarıyla dikkat çeken CoreJJ’ye, eski başarılarımızı elde etmemize CoreJJ gibi yardımcı olan orman rolündeki Haru’ya ve harika takım arkadaşı Mong’a şükranlarımızı sunarız.
Harika sezon için oyuncularımıza teşekkür eder ve gelecekte onlar için en iyisini temenni ederiz.
Teşekkürler.”
Gen.G Esports’ta değişim rüzgarlarının başladığını ancak CoreJJ’nin kalacağını söylemiştik. Bizi de şaşırtan yönetim; yeni sezona köklü değişikler yaparak hazırlanıyor.
Kariyerine nişancı olarak başlayan CoreJJ uzun zamandır espor arenasında. İlk olarak Bigfile Miracle’da oynayan oyuncu sırasıyla  Quvic E-Sports ve Team Dignitas formaları giydi. Bu takımlarda istediği başarıyı elde edemeyen oyuncu 2015 senesinde  Samsung Galaxy‘ye katıldı ve destek rolüne geçtikten sonra Worlds 2017’nin şampiyonu olmayı başardı. Worlds 2017 boyunca, saldırı gücü taşıyıcısı rolündeki Ruler ile CoreJJ alt koridorda baskınlığını takımlara hissettirdi.
CoreJJ’nin güzel hareketlerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=03rE9NpSM8U

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir