GorillA, Misfits'ten ayrılışı ve geleceği hakkında konuştu

Please log in or register to like posts.
Haberler

Kang “GorillA” Beom-hyeon, LEC sezonun ortasında Kore’ye geri dönmüştü. Najin döneminden beri aktif olan bir oyuncunun, sezonun ortasında takımından ayrılışını herkes endişeyle karşılaşmıştı. Yıldız destek oyuncusu, yaşananlar ve geleceği hakkında InvenGlobal’a konuştu.
GorillA
Merhaba. Seni tekrar görmek çok güzel. Nasılsın? Ne zaman Güney Kore’ye döndün?
Merhaba. Sanırım geri döneli 11 gün oldu. Bazı konularda hâlâ kafam karışık.
Uçuş sersemliğinin etkisi altında mısın?
Hayır, öyle değil. Örneğin, profesyonel bir oyuncu olarak günlük bir programınız vardır. Bazen 7/24 çalışıyormuşum gibi hissederdim. Ancak şimdi biraz üzgünüm çünkü ilk defa bu hayat tarzından uzağım. Sabah beşe kadar oyun oynasam bile fark etmiyor. Günlük rutinim ortadan kaybolmuş gibi hissediyorum.
Haklısın. Son zamanlarda başka oyunlar da oynuyor musun?
Başka oyunlar oynamak yerine Kore sunucusundaki ikinci hesabımda oynuyorum. Bir süredir o hesapta oynamadığım için lig düşmüş. Ara vermiştim, bu sebeple performansımı eski düzeyine çıkartmam gerek. Bazen Rush ile birlikte oynuyoruz. Uzun zaman sonra, istemciye girdiğim zaman tanıdığım isimlere selam veriyorum. Gerçekten evimdeymiş gibi hissediyorum ve Güney Kore’deki internetin çok iyi olması da harika.
Güney Kore’ye dönüşün ani oldu. İnsanlar senin için endişelenmedi mi?
Lise döneminden beri yakın olduğum arkadaşlarım profesyonel oyun hayatımla çok ilgilenmiyorlar. Onlara geri döndüğümü söylediğimde “ne çabuk” diyorlar. Ailem biraz daha endişeli. ROX üyelerinin ebeveynleriyle yakınım ve onlar annemi arayıp, “GorillA iyi mi? Kore’ye çok erken dönmüş.” dediler.
Arkadaşlarının endişelenmemesi çok ilginç.
Nispeten yumuşak yapılı bir insan olduğum için ruhsal olarak iyi olup olmadığımı sordular. Sonuçlar çok iyi olmasa da, kendimi geliştirmeme ve oradakilere yardım etmeme imkân tanıdı. Pişmanlıklar olsa da harcadığım zamana değdiğini düşünüyorum.
Anlıyorum. Kore’ye döndükten sonra ilk ne yaptın?
Klima aldım. (Gülüyor) Ebeveynlerim hep vantilatörün yeterli olduğunu söylüyor, yaşadıkları Songdo bölgesi denize yakın olduğundan ve denizden soğuk esintiler alabildiklerinden klima almıyorlar. Annemle konuştum ve iki klima aldım.
İnsanların çok merak ettiği bir konu var. Misfits’ten neden ayrıldın?
Size her şeyi detaylı söyleyemem ancak kimseyi kırmadan, gülümseyerek ve dostça yollarımızı ayırdığımızı söyleyebilirim. İki tarafın da öğrendiği şeyler olduğuna inanıyorum. Tabii ki Misfits’te kalma seçeneğim vardı ancak geleceğimi ve kendimi geliştirmeyi göz önüne aldım ve Kore’ye dönüşümün kendi kararım olduğunu söyleyebilirim.
Yine de pişmanlıkların olmalı. Nasıl hissediyorsun?
Hem rahatlamış hem de üzgün hissediyorum. Sezon devam ederken hiç bu kadar uzun ara vermemiştim. Bazı endişelerim de vardı. Bayağı yaşlıyım, bu yüzden profesyonel olarak fazla sürem kalmadı. Önümüzdeki yıl oynamayı istiyorum. Şimdi nasıl oyuncu olarak kalacağım ve takım bulacağım konusunda endişelerim var.
LCK’de büyük değişimler oldu. Takımlar harika çaylak oyuncular keşfettiler. Tecrübeli bir oyuncu olarak baskı hissedebilirsin.
Tüm takımlar kendini geliştirdi ve gençleştirdi. Takımlar eski oyuncuların daha az maliyetli olduğunu düşünüyor. Misfits’ten ayrılmaya karar verdiğimde, koçlar bana benim gelecek yılımla ilgili endişe duyduklarını söylediler. Şansıma, yabancı takımlar hala kariyerimi olumlu karşılıyor. Ancak koç ekibi, Misfits’te aldığım olumsuz sonuçlar dolayısıyla kariyerimin düşüşte olabileceğinden bahsetti. Misfits’te aldığım kötü sonuçlar nedeniyle yeni takımım benim kariyerimi kabul etmezse; onlarla iletişime geçmemi ve takıma katkı sağlamak için yaptıklarımı anlatacaklarını söylediler. Bana bu şekilde yardımcı olacaklarının sözünü verdiler.
Bunun çok yardımı olur. Bu işte imaj çok önemli.
Ben de onlara, Kore’ye gelmeleri halinde güzel bir yemek ısmarlayacağımı söyledim.
Misfits sıklıkla GorillA için kısa videolar ve içerikler çıkarttı. Bunların hepsini geride bırakmak da üzücü olmalı.
Kore takımları meşgulken böyle ufak şeyleri yapmıyorlar ancak yabancı takımlarda sürekli bir kameraman sizi takip ediyor ve her zaman fotoğraf için uygun alanlar bulunuyor. İnsanların eğleneceği içeriği çıkarmak çok basit. İçerik ekibinden gelen hiçbir talebi geri çevirmedim. Orada işlerin bu şekilde yürüdüğünü düşündüm, bu yüzden yardımcı olmak için elimden geleni yaptım. Bu yüzden içerik ekibiyle çok yakındım.
Acil durumlar için yanımda hep nakit para taşıdım. Güney Kore’ye döneceğimin kesinleştiği gün ekibe yemek ısmarlayacağımı söyledim ancak ödemeye çalıştığımda beni engellediler ve ödememe izin vermediler. Gerçekten onlara yemek ısmarlamak istiyordum. Dönmeden önceki gün gittiğimiz barda içki ısmarlamak için yaklaşık 10 kişi topladım ancak yine ödememe izin vermediler. Bana hâlâ sakladığım mektuplar verdiler. Ağlamak istemedim ama çok üzücüydü. Hayat uzun. Bence iyi bir tecrübeydi. Profesyonel bir oyuncu olduğum için yapabileceğim bir şeydi.
Ağladın mı?
Evet, ağladım. Havaalanında ilginç bir şey oldu. Havaalanındayken Koreli biri beni tanıdı. Bana Kore’ye gidip gitmediğimi sordu ancak ona detayları söyleyemezdim. O yüzden ona sezon sırasında bir tatilim olduğunu söyledim. İlginç olan ise o kişiyle yazın Avrupa’ya gelirken tanışmıştım. Avrupa’da geçirdiğim yazın hem başında hem de sonunda onunla karşılaştım. Karşılaştığımız iki seferde durumum çok farklıydı o yüzden biraz garip hissettim. Biraz utandım da. Eğer şimdi bu makaleyi okuyorsa durumu öğrenmiştir. (Gülüyor)
GorillA
Misfits’te en yakın olduğun kişi kimdi? En çok kimi özleyeceğini düşünüyorsun?
Oyuncular arasında sanırım en çok Hans Sama’yı özleyeceğim. Koridor arkadaşıydık, sürekli beraber çalıştık ve beni “hyung” diye nitelendirip yakından takip ediyordu. Aslında herkesi özleyeceğim, çünkü herkesle yakındım. Yurt dışında beraber olduğum ilk oyuncular ve koçlar onlardı. Onları çok özleyeceğim.
Hyung: Kore’de, erkeklerin kendisinden yaşça büyük erkeklere hitap ederken kullandığı saygı sözcüğü.
O zaman onlarla iletişimi kesmemelisin. Dostça ayrıldınız, seninle başka şeyler için iletişime geçebilirler.
Mümkün. Belki beni bir koç olarak çağırırlar.
Eğer seni koç olarak çağırırlarsa ne yapacaksın?
Hâlâ bir oyuncu olmak istiyorum. Sanırım koç olmayı ordudan döndükten sonra deneyebilirim ancak ordudan döndükten sonra oyuncu olabileceğimi sanmıyorum. Bunu yapmak da istemiyorum. Bu yüzden olabildiğince oyuncu olarak kalmak istiyorum.
Avrupa’dayken en yakın olduğun kişi kimdi?
Mowgli. Diğer oyuncularla o kadar çok buluşamadım. IgNar, Trick, Pirean, Dreams. Mowgli’yle, Kore’de geçirdiğimiz dönemden yakındık ve ona Avrupa’ya geleceğimi söylediğimde beraber dışarı çıkacağımızı söyledi. Boş zamanım olduğu zaman Mowgli ve Jiizuke ile buluşup güzel yemekler yedik.
Mowgli de seni özler.
Evet. Bana “Hyung, Kore’de beni bekle. Yakında orada olacağım.” dedi.
Spoiler vermemelisin.
(Gülüyor) Konuşuyoruz. Mowgli diğer oyuncularla da yakın, sorun olmayacaktır.
Avrupa’dayken yapamadığına pişman olduğun bir şey var mı?
Takımdan ayrılacağım kesinleştiğinde herkes bana gezmemi söyledi. Almanya’daydım ve AB vizem vardı. Birçok yere çok sıkıntı çekmeden gidebilirdim. Ancak biraz utangaçtım ve İngilizcemin yeterli olmadığını düşündüm. Koçlar bana İngilizcemin iyi olduğunu söyledi ama ben biraz böyleyim.
Anlıyorum. Ancak buna büyük ihtimalle pişman olacaksın.
Orduya katılmadan önce, para kazanıyorken gezmeyi çok istiyorum. Tatil için de olur, başka bir takıma katılmak için de.
Takım yaşantısı ya da oyunla alakalı pişmanlıkların var mı?
Biraz daha açgözlü olmam gerektiğini düşündüm. Kore’de bulunduğum takımlarda düşünceli olmak iyiydi. Takımda güçlü karakerler vardı ve oyuncular arasında tampon görevi görmem takım için iyiydi.
Misfits’teyken, yabancıların davranışlarını bilmediğim için herkese iyi olarak yaklaştım. Koçlar bile bana bu kadar iyi olmamamı söyledi. Geriye dönüp baktığımda, biraz daha sert olmam gerektiğini düşünüyorum. Belki de düşüncelerimi daha çok ortaya koymalı ve daha fazla liderlik göstermeliydim.
Bunun sebebi daha çok dildi. Örneğin Korece “Neden bunu böyle yaptın?” diye sorsam bu sadece bir soru olarak kalabilirdi, eleştiri ya da suçlama olarak alınmazdı. Ancak bunu İngilizce olarak söylediğimde, bunun yanlış anlaşılabileceğinden endişelendim. Kullandığım kelimeler ya da cümleler yüzünden birinin canını yakabileceğimi ya da birinin alınabileceğini düşünüp çekindim. Eğer önümüzdeki yıl yurt dışında olursam, bunu düzelteceğim.
Daha çok konuşsaydın bunun sana ya da takıma yardımı olabilirdi.
Evet. Tecrübeme dayanarak Korece fikirlerimi aktarmak çok kolay. Gerginliklerin olduğu ya da bir şeylerin adil olmadığını düşündüğüm durumlarla duygusallaştığım için çok zordu. Dil bariyeri yüzünden sinirlenip ağlayacakmışım gibi hissettim. Elimi taşın altına koymak yerine hep geriye bir adım atmaya çalıştım. “Bu yeterli olur.” diye düşündüm ve geriye çekildim. Pişman olduğum ve takım adına üzüldüğüm konu bu.
Takım senin böyle olmanı istemezdi.
Hayır. Eğer başka bir şans elde edersem bunu geliştireceğim. Çalışmadığım süre boyunca, İngilizce yayın yapan Rush’la çok konuştum. Seul’da yakın yaşarken, İngilizce çalışırken beraber yayınlara girmeye karar verdik. Eğer bazı şeyleri tek başımıza yaparsak tembellik edebilir ve profesyonel bakış açımızı yitirebiliriz, o yüzden birbirimize yardım edeceğiz. Birlikte antrenman yapacak, çalışacak ve oynayacağız. Çok müteşekkirim. Geleceğimin nasıl olacağını bilmiyorum ama eğer İngilizce öğrenirsem, bir şeyler yapabilirim.
Düşünüyorum da, Rush yayınında senin Kore’ye döneceğini ağzından kaçırmıştı.
Daha önce bahsettiğim endişelerimle ilgili Rush ile uzun zamandır konuşuyordum ancak Kore’ye döneceğim kesin değildi. Rush’ın, yayında geri döneceğimi söylediği gün takımın mental koçu Berlin’e geliyordu. Önce mental koçla bunu konuşmalıydım.
Yayınından sonra Rush benimle konuştu ve yayının bağlantısını göndererek bir hata yaptığını söyledi. Baktığımda, hatasını kapatmaya çalışırken işi daha da büyüttüğünü gördüm. “Bu olamaz.” diye düşündüm. Sonraki gün takım, bana gerçekten gidip gitmediğimi soran bir mesaj yolladı. Bu şekilde, Rush’ın yayınıyla kararımı daha çabuk verdim.
Takım yanlış anlamış olabilir.
Evet. Kızmış olabilirler. Rush’ın hatasını düzeltmeye çalışması feciydi.
GorillA
Son zamanlarda LCK’i takip ettin mi? Ne düşünüyorsun?
İşin içinde olmadığın zaman bu çok daha eğlenceli ancak işin içindeyseniz çok sinir bozucu bir durum. Bazı oyuncular bana katılıyor. Eğer bir maçı canlı izlersem, uykum geliyor. LEC tek maçlık serilerden oluştuğu için izlemesi çok daha kolay ve eğlenceli. Geleceğim için LCK izlemeye çalışıyorum ancak maçlar arasındaki aralarda uyuyorum. Bu yüzden gece yarısından sonra hepsini izlemeye çalışıyorum.
Yakın zamanda izlediğim maçlarda hepsinin çok iyi olduğunu hissettim. Herkes iyi olduğu için, istediği savaşlara girebilecekleri kompozisyonlar hep daha iyi görünüyor. Takımların hepsi çok zeki ve güzel makroya sahip, bu sayede en iyi takımlar kazanmaz mı? Genellikle savaş başlatmak için daha iyi imkanları olan takımlar kazanıyor. Tıpkı kısa süre önce oynanan Hanwha Life Esports – DAMWON Gaming maçı gibi. İzlerken çok eğlendim ve çok şey öğrendim.
Birçok yıldız çaylak oyuncu da var. Yeni jenerasyonun geldiğini hissediyor musun?
Yeni jenerasyon çoktan geldi.  Ancak Khan gibi uzun zamandır çok iyi olan oyuncuları görüyorum. Joker de oldukça yaşlı. Yaşla beraber, mekanikleriniz de köreliyor. Bir adım ötesine gidelim. Yaşla beraber iki problem ortaya çıkıyor: mekanikler ve oyun tarzında ön yargılı olmak. Eski oyun tarzları yüzünden farklı şeyler düşünmek daha zor oluyor. Bir destek oyuncusu olarak, sabit düşüncelerden kurtulmanın iyi mekaniklere sahip olmaktan daha zor olduğunu düşünüyorum.
Ben şahsen savaşmak için uygun olmayan durumlarda “Neden savaşmalıyız?” diye düşünürdüm ancak benzer durumda Avrupalı oyuncular, savaşıp bir sonuca varmanın daha iyi olduğunu düşünüyorlar. Bu kadar farklı iki tarza bakınca kendi sabit düşüncelerimi biraz kırabildim. Bu konuda LCK’in de çok değiştiğini düşünüyorum. Yaşlı oyuncuların alışkanlıklarından kurtulmalarının önemli olduğunu düşünüyorum.
LCK’deki arkadaşlarınla konuştun mu? Hepsiyle çok yakınsın.
Konuştuğumuz zaman hep buluşmamız gerektiğini söylüyoruz ancak buluşmaya çalıştığımızda… Ben çok uzakta oturuyorum. Belirli bir düzenim yok bu yüzden oyun oynadığım zaman dilimi diğerlerine göre çok farklı. Oynamamak için sebeplerim olurdu. Çok uzakta yaşadığım için, eğer biriyle buluşmak için dışarı çıkarsam oyun oynamak için vaktim kalmıyor. O yüzden çok fazla insanla görüşemedim. Bazı röportajlara ve yakında oturan insanlara gittim. Yakın zamanda LoL Park’a gideceğim. Belki de bu Pazar.
Eski koridor arkadaşın PraY de son zamanlarda zorlanıyor.
Misfits’te olduğum sürede bile PraY ile sık sık konuştuk. PraY çok zorlandığı zamanlarda bile her şeyi kendine saklar. Geçtiğimiz yıl, PraY ve ben çok sık eleştirildik. Benim üzüldüğüm konu, PraY’in çok fazla baskı altında oluşu ve maçlar sırasında bir şey göstermek zorundaymış gibi hissetmesiydi. Onu Lucian’la iyi oynarken görmek güzeldi. Toparlanmış ve kendine güveni gelmiş gibi görünüyordu. Sonrasında da iyi performanslar gösterecektir.
İnsanların PraY’den beklentisi yüksek, çok baskı hissediyor olmalı.
Tabii ki. O efsanevi bir oyuncu.
Şimdi taraftarlardan gelen sorulara geçelim. LEC’de en çok alaycı konuşan kimdi?
Upset. Çok şaşırttı. İyi biri gibi görünüyor. Karakteri kötü olduğundan değil ancak sık sık dalga geçiyor. Maç sırasında oyun durduğunda oyun içi konuşuyoruz ve Upset çok alaycı konuşuyor. Gerçekten çok ilginç biri.
Taraftarların çoğu hala seninle PraY’i yakıştırıyor. Tekrar beraber oynamayı hiç düşündün mü?
Biz emekli olmadan önce bu gerçekleşebilir mi? PraY ile o kadar uzun süre beraber oynadım ki, tüm takımlar tarzımızı biliyordu. Alakasız bir gösteri maçı için bir araya gelebilir ya da aynı takımda koç olabiliriz. Bu mümkün. Ancak PraY ve benim kariyerlerimizde oyuncu olarak fazla süremiz kalmadı. Taraftarlara evet demek isterdim ama bunu zorlaştıran çok şey var. Onunla oynamaktan çekiniyorum demeye çalışmıyorum. (Gülüyor) Birbirimize yakınız.
Bazı çevreler Misfits’in başarısızlığını GorillA’nın uzun süre boyunca PraY ile oynaması sebebiyle Misfits’in buna hazır olmayışına bağladı. Bunun hakkında ne düşünüyorsun?
Diğer koridorların istediklerine uygun olan tarzları ve şampiyonları kendime uydurmak için çok çalıştım. Kazandığımız maçlarda iyi performans gösterdiğimi düşünüyorum. Kendimi çeşitli yönlere uydurmak için çok çalıştım ancak sinerjinin bir takım olarak ortaya çıkamayacağı durumlar vardı. Kendi tarzımı uygulamadım ve elimden geldiğince takım arkadaşlarımın istediklerine uymaya çalıştım.
Oyunlar dışında bir ilgi alanın var mı?
Egzersiz. Formum üzerine çalışmam gerektiğinden ve büyük bir surat ile dar omuzlara sahip olduğumdan egzersiz yapmaya başladım. Kendimi geliştirmeyi seviyorum bu yüzden egzersiz yapmaya başladım. Avrupa’da stres atmanın fazla bir yolu da yoktu. Kız arkadaşım yoktu ya da başka oyunlar oynamadım. Tatillerde sadece uyudum. Dahası Almanya’da pazar günü tüm marketler kapalı oluyor. Stres atabileceğin fazla yer yok ancak bu sebeple daha da azdı. Bu yüzden stres atmak için egzersiz yapmaya başladım.
Ayrıca, takım evinde yaşarken genellikle diğer oyuncularla ilgileniyorum. Gerekli olmasa bile yardımcı olmaya çalışıyorum. Benim tarzım bu. Yardım etmem gerekiyormuş gibi bir baskı hissediyorum. Bu yüzden tatil sırasında yalnız olup, kimseyi düşünmek istemediğim zamanlar oldu. Stres atmak için tek başıma filmler izler ya da sık sık gittiğim marketlere giderdim.
Şimdi çok kilo verdiğini fark ettim. Çok egzersiz yaptın mı?
Almanya’da doğal olarak kilo verdim. Geç saatlerde yemek yemedim ve çok alkol almadım. İçtiğim zaman cildimde alerjik reaksiyonlar oluyor. Kore’de içtiğim zaman bunun için ilaç alabiliyorum ama Almanya’da zor. Ancak kısa süre önce biranın tadının çok iyi olduğunu fark ettim. Belki yaşlandığım içindir? Alkolün tadı güzel. (Gülüyor)
LEC’nin seviyesini nasıl değerlendirirsin?
Takımım dokuzuncu olduğu için ligi değerlendirmem zor olacaktır ancak eğer LEC, LPL, LCS ve LCK’in en iyi üç takımı birbirlerine karşı oynasa, o kapışmada G2’nun üst sıralarda yer alacağını düşünüyorum. Fnatic ve Splyce da gerçekten iyi ama onlar hakkında biraz daha fazla şüphelerim var.
Kendi sorularıma geri döneyim. Bundan sonrası için planların nedir?
Kısa vadede eğer bir LCK takımı beni çağırırsa, ligi daha çok çalışırım. Yakın zamanda Rush ile birlikte Seul’de yaşayacağım, bu sayede her yere gidebilirim. Şimdilik kendimle ilgileneceğim ve gelecekte olabilecek şeyler için İngilizce çalışacağım.
İngilizce konuşulan yabancı bir lige gitme konusunda ciddi görünüyorsun. LCK takımlarından birine katılmayı düşünüyor musun?
Tabii ki. Nerede bir yol varsa, oraya giderim. NA, EU ya da Kore olur. Her zaman her şeye açığım.
Peki Çin?
Bir yıl içinde Çince konuşabilir miyim? Biraz İngilizce konuşabildiğimi söyleyebilirim. Eğer bu yıl Çin’e gitseydim, sonraki yıl da gidebilirdim. Eğer beni çağırırlarsa, bu güzel olur. Ancak öyle bir durumda elimdeki her şeyi gösterip gösteremeyeceğim konusunda kendimi sorgularım.
Bugün birkaç kez yaşından bahsettin. Şimdiye kadar çok şey yaşadın. Nasıl hissediyorsun?
Zaman uçup gidiyor. Najin’deki en genç oyuncuyken şimdi buradayım. Biraz üzücü. Sık sık eski günleri düşünüyorum, zaman geçtikçe anılar daha da güzel gözüküyor. Yaşadığım o kadar şeyden sonra pes edemeyeceğimi düşünüyorum. Elimden geldiğince denemek istiyorum. Benim zamanımın geldiğine hala inanamıyorum. Ancak kabul etmesi çok zor değil. Hiçbir şeyi reddetmemem ve sonuna kadar elimden gelenin en iyisini yapmam gerektiğini düşünüyorum.
Etkileyici olan şey, bu kadar küçük bir sahnede bu kadar uzun süre aktif olarak bulunabilmen.
Benim felsefem, bu sahnede temiz bir imaja sahip olmak. Koç Park Jung-suk ve diğerleri gibi insanlar sahnenin çok küçük olduğunu ve içinde olabilmem için elimden geleni yapmam gerektiğini söylediler. Zamanımın sonuna gelirken, sık sık geleceğim hakkında düşünüyorum. Öğrendiğim tek şey oyun. Bu kariyerin ardından farklı bir şey yapmak mantıklı olmaz. Askerliğimi tamamlamamın ardından bu sahnede bir iş bulmak istiyorum.
Gelecek seni korkutmuyor mu?
Pek değil. Bu noktaya geleceğimi kim tahmin edebilirdi?  Profesyonel bir oyuncu olabildiğim için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Oyun oynamaya o kadar çok odaklandım ki düzgün bir üniversite yaşantım bile olmadı. Bu kararı vermiş biri olarak, profesyonel bir oyuncu olabildiğim için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Bazen eğer bir profesyonel oyuncu olmasaydım ne olurdum diye düşünüyorum.
Buraya kadar gelebildiğim için çok şanslıyım. Neden gelecek için endişeleneyim? Tabii ki, gelecekteki gelirim ile şimdiki gelirim farklı olacaktır ancak gelecekte gerçekten sevdiğim bir şeyi yapabilirsem çok mutlu olurum.
Kariyerinin sonunu çok düşündüğünü görüyoruz. Gelecekte yapmak istediğin bir şey var mı?
Evet. Herkes benim profesyonel oyun kariyerimde fazla zamanımın kalmadığını biliyor. Ben biliyorum, taraftarlar biliyor. Herkes biliyor. Her oyuncunun hedefi aynıdır ancak gerçekten başarmak istediğim şey Dünya Şampiyonluğu. Çok şey başardım ama daha önce hiç Dünya Şampiyonası’nı kazanamadım. Bu gerçekten başarmak istediğim bir şey.
Oyunlar dışında.. Kısa süre önce Ggoong ile tanıştım. Save ve Watch ile Najin Ailesi’ni toparlamak hakkında konuştuk. Busan’a gitmem gerekmesi önemli değil, onlarla buluşmak istiyorum.
Bunlar unutulmaz isimler. Son olarak oyunculara ne söylemek istersin?
Avrupalılara: Beni bu kadar evimde hissettirdiğiniz için size çok teşekkür ediyorum. Bu sezon pişmanlıklarla dolu olsa da, her zaman olabileceklere açığım. Fırsatım olursa tekrar sizlerle olmak isterim. Yılın geri kalanında, tekrar elime iyi bir fırsat geçmesi için kendimi geliştireceğim.
Taraftarların çoğu benim yaşım konusunda endişe duyuyordur. Sanırım hayatın işleyişi bu. Başlayan her şeyin bitmesi gerekiyor. Ancak bu beni şaşırtmıyor ya da üzmüyor. Şu an çok iyiyim. Hala oyun oynarken eğleniyorum ve hala öğrenecek çok şeyin olduğunu düşünüyorum. Sahneye tekrar dönebilmek için çok çalışacağım. Benim için endişelenmeyin ve beni destekleyin.
Kaynak: https://www.invenglobal.com/articles/8816/interview-gorilla-talks-about-after-leaving-misfits-and-his-future

 
 
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir